Nowy model damski Trek Domane

Nowe damskie modele Domane Disc zwiększają różnorodność gamy damskiej

Nasze najpopularniejsze rowery szosowe z hamulcami tarczowymi są teraz dostępne w wersji damskiej.
Wprowadzenie hamulców tarczowych umożliwiło odważniejszą jazdę, odmieniając jazdę szosową, a klienci i sprzedawcy prosili nas o bardziej wszechstronne wersje damskie.

Dziś wprowadzamy do naszej wielokrotnie nagradzanej gamy Domane nowe modele zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb tego rozwijającego się damskiego rynku. Można już zamawiać Domane ALR 4 Disc damski i Domane SL 5 Disc damski.

Dodanie modelów z naszej najpopularniejszej gamy Domane Disc wzmocni i tak już najlepszą w swojej klasie gamę damskich rowerów szosowych. Popularność rowerów szosowych z kategorii długodystansowej rośnie, a dzięki dodatkowym modelom Trek oferuje najbardziej wszechstronną gamę rowerów szosowych na rynku. Oba damskie modele Domane Disc wykorzystują nagradzaną technologię IsoSpeed, która ogranicza zmęczenie spowodowane nierównościami drogi, dzięki czemu rowerzystki zachowają więcej siły. Hamulce tarczowe zwiększają z kolei prześwit przy oponie i zapewniają większą moc hamowania, z którą można dotrzeć wszędzie i zrobić wszystko. Damskie rozmiary, punkty styku i detale konstrukcji zgodne z WSD zapewniają dopasowanie i wykończenie, które wpadną w oko najróżniejszym rowerzystkom.

Domane ALR 4 Disc damski ma ramę z Alpha Aluminium Serii 200, a Domane SL 5 Disc z lekkiego włókna węglowego OCLV Serii 500. Oba modele wykorzystują popularną geometrię długodystansową Treka, z wyposażeniem i w cenach, dzięki którym na pewno nie będą czekały długo…

Wszelkie pytania prosimy kierować wyłącznie pod nr tel 536 40 64 62 lub mail info@fabrykarowerow.com