Nowy komputer Bontrager RIDEtime Elite

Nowy komputer RIDEtime Elite

Proste ustawienia, intuicyjna obsługa, elegancki wygląd oraz duży, czytelny ekran

Zupełnie nowy komputer RIDEtime Elite to nowość w rodzinie komputerów RIDEtime firmy Bontrager, zgodna z technologią cyfrową ANT+. Model ten zastąpił wcześniejszy model Trip 300 i został całkowicie przeprojektowany pod kątem prostszej i szybszej konfiguracji w salonach sprzedaży, jak również łatwiejszej obsługi podczas jazdy.

Prosta konfiguracja i obsługa

Uproszczona wstępna konfiguracja oraz łatwe parowanie z czujnikiem ANT+ oznaczają szybsze nawiązanie połączenia i gotowość do jazdy. Funkcje automatycznego startu, zatrzymania i kasowania danych ułatwiają rozpoczęcie i zakończenie każdej przejażdżki. Duży i czytelny ekran ułatwia śledzenie szczegółowych informacji, a wyświetlacz z trzema polami do indywidualnego dostosowania pozwala ustawić funkcję, która dla użytkownika jest najważniejsza.

Sterowanie oświetleniem

Jazda z włączonymi światłami do jazdy w dzień nigdy wcześniej nie była łatwiejsza, ponieważ komputer RIDEtime Elite można sparować ze światłami Bontrager ANT+ (RT), które będą włączane i wyłączone po rozpoczęciu i zakończeniu jazdy.

Zgodność z technologią Blendr ułatwia bezproblemowy montaż na każdym rowerze. Natomiast dołączone do zestawu mocowanie przednie sprawia, że komputer wygląda elegancko i gadżeciarsko. W razie potrzeby w komputerze RIDEtime Elite można również skonfigurować przypomnienia serwisowe na podstawie czasu jazdy. Komputer RIDEtime Elite jest kompatybilny z czujnikiem Bontrager DuoTrap S, dzięki któremu można mierzyć prędkość i kadencję, jak również z innymi urządzeniami ANT+, takimi jak watomierze wyświetlające informacje o generowanej mocy.

Urządzenie RIDEtime Elite dostępny jest w dwóch zestawach — jako sam komputer lub komputer i czujnik DuoTrap S. Drugi zestaw przeznaczony jest dla wszystkich rowerzystów, którzy chcą wykorzystać maksymalny potencjał nowego roweru przy użyciu komputera i czujnika.