Nowy kask Bontrager

W 2019 roku marka Bontrager zaprezentowała rozwiązanie WaveCel: zapadającą się strukturę komórkową, która działa jak strefa zgniotu, pomagając pochłaniać zarówno obrotową, jak i liniową siłę uderzenia, zanim dotrze ona do głowy rowerzysty. Kaski WaveCel niezwłocznie stały się hitem wśród rowerzystów. W zasadzie największym problemem rowerzystów były sytuacje, gdy chcieli oni kupić kask WaveCel, ale nie mogli go dostać. Ciągle słyszeliśmy:

“Czy jest dostępny rozmiar XL?”
“Czy istnieje wersja dla dzieci?”
“Czy pojawią się tańsze modele?”

Cóż, teraz z przyjemnością odpowiemy na te pytania: tak, tak i TAK!

Przedstawiamy trzy nowe kaski Bontrager z linii WaveCel na rok 2020: Kask rowerowy Starvos WaveCel, kask rowerowy Rally WaveCel MTB oraz niecierpliwie wyczekiwany kask dla dzieci Jet WaveCel Kids.
WaveCel dla WSZYSTKICH!

Te najnowsze kaski wyposażone w technologię WaveCel wykorzystują wiodącą technologię kasków, oferując ją znacznie szerszemu gronu odbiorców. Dostępne są one w wersjach na szosę i na szlak w niższych cenach i w większej gamie rozmiarów, od bardzo pożądanych rozmiarów XL po rozmiary dziecięce. Każdemu kto stawia na pierwszym miejscu technologię bezpieczeństwa marka Bontrager oferuje rozwiązanie WaveCel.

Wszystkie trzy kaski można zamówić z wysyłką już dzisiaj. Składaj zamówienia zanim zapasy zostaną wyczerpane, aby przygotować się na wiosenny sezon sprzedaży.
Dla dobra swoich klientów jesteście zobowiązani, by zapewnić im lepsze kaski

Rodzina WaveCel właśnie się powiększyła i nigdy nie było lepszego momentu na sprzedaż kasków, które faktycznie coś zmieniają. Rośnie świadomość technologii WaveCel i wzrasta jej popularność, co zmienia podejście do kwestii sprzedaży kasków. Kup wszystkie kaski WaveCel i oferuj produkt, w którego zalety możesz uwierzyć.