Nowy BIKE MAGAZYN

Nowy BIKE MAGAZYN a w nim kilka testów m.in. Trekow 2017 które już są dostępne w fabrykarowerow.com
1.
Trek Fuel EX
Celuj wyżej

Ukochany rower górski całego świata zdecydowanie zyskuje na sprawności. Dzięki większemu skokowi, bardziej agresywnej geometrii i możliwości wyboru kół 29 lub 27,5-calowych mid-fat, Fuel EX to najlepszy rower na szlaki dla każdego kolarza.

Chcesz solidnego, wydajnego roweru terenowego o żwawej charakterystyce roweru do XC? Ciesz się jednym i drugim z Fuel EX. Fuel EX łączy najlepsze z tych dwóch światów w jednym bezkompromisowym rowerze.
Sprawniejszy

Dzięki większemu skokowi (130 mm), mniej agresywnej geometrii, Boost148/110 i dodatkowym funkcjom Fuel EX stał się prawdziwie wszechstronnym rowerem szlakowym.
Płynne, kontrolowane hamowanie

Jeźdź po swojemu z szybkimi i zachowującymi pęd kołami 29-calowymi lub zadbaj o trakcję i stabilność z kołami 27,5+.
Nowe modele damskie

Ta sama sprawność i najnowsze funkcje są dostępne również dla kobiet, w wersjach ze stopu aluminium i włókna węglowego.
Rura dolna Straight Shot

Nowa konstrukcja ramy Straight Shot z ochroną Knock Block optymalizuje współczynnik sztywności do masy, oferując bardziej responsywną jazdę.

2.TREK Remedy

To zabawne, góra wygląda teraz na znacznie mniejszą

Remedy to rower dla miłośników kolarstwa górskiego. Zmierz się z najtrudniejszym terenem i podbij każdy szlak z rowerem full suspension, który zbiera komplet punktów za sprawność.

Chcesz jeździć ostrzej? Chcesz większego skoku? Potrzebujesz czegoś więcej? Remedy to rower full suspension, który przeniesie Cię na następny poziom.
Sprawniejszy

Dzięki większemu skokowi (150 mm), mniej agresywnej geometrii i większej liczbie funkcji Remedy to wyjątkowo sprawne narzędzie na szlaki i enduro dla technicznych kolarzy.
Płynne, kontrolowane hamowanie

Większe rozstawy piast — 148 mm z tyłu i 110 mm z przodu — sprawiają, że koła są mocniejsze, sztywniejsze i umożliwiają założenie szerszych opon, zastosowanie krótszych widełek i dają większy wybór zębatek.
Rura dolna Straight Shot

Nowa konstrukcja ramy Straight Shot z ochroną Knock Block optymalizuje współczynnik sztywności do masy, oferując bardziej responsywną jazdę.
Modele Race Shop Limited

Osobom, które popychają siebie i swoje rowery do absolutnych granic możliwości, modele Race Shop Limited zapewniają zwiększony skok (160 mm) i najwyższej klasy komponenty enduro.

I wiele innych ciekawych artykułów i testów
Zapraszamy