NOWOŚĆ 2019 Top Fuel 9.7 od Treka

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię.

15 399,00 zł Model 23640
Top Fuel 9.7 to nad wyraz sprawny rower górski full suspension do XC z główną ramą z włókna węglowego OCLV Mountain. Jest lekki, sztywny i stworzony z myślą o płynnej i szybkiej jeździe z zawieszeniem o skoku 100 mm z przodu i z tyłu oraz napędem 1×12 SRAM NX. Wyposażony jest także w zdalne blokowanie zawieszenia TwistLoc, które pozwala jednocześnie zablokować przednie i tylne zawieszenie prostym obróceniem chwytu.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szybko pokonujesz singletracki, a wyścigi XC też nie są Ci obce. Chcesz przewagi wynikającej z lekkości włókna węglowego, sprawnych części i niesamowitego zawieszenia, a wszystkiego tego w przystępnej cenie.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain, napęd 1×12 oparty w pełni na SRAM NX Eagle, widelec ze sprężyną powietrzną RockShox Reba RL, amortyzator tylny FOX i podwójna zdalna blokada zawieszenia TwistLoc. Do tego, koła Bontrager Kovee Comp 23 przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready z piastami Boost148/110.
Ostatnie słowo

Z Top Fuel 9.7 dostajesz za swoje pieniądze mnóstwo prędkości. To wyjątkowa i wszechstronna maszyna do XC, ale tak naprawdę płacisz za lekką ramę główną z włókna węglowego OCLV Mountain i związany z nią skok w osiągach.

Dlaczego je pokochasz?

Dostajesz włókno węglowe tam, gdzie to się liczy, a tył ze stopu aluminium pomaga ograniczyć koszty
TwistLoc blokuje jednocześnie przednie i tylne zawieszenie na czas podjazdów i sprintów poprzez prosty ruch przypominający obsługę manetki Grip Shift.
Wewnętrzne prowadzenie linek umożliwia wprowadzanie usprawnień, na przykład montaż sztycy regulowanej