Nowe wzory Project One ICON TREK

Najlepszy program personalizacji rowerów stał się jeszcze lepszy

Nowe modele, nowe wzory ICON, nowe kolory

Dzisiaj Trek pokazuje nowe rozwiązania w programie Project One! W Project One personalizacji można teraz poddać nowe modele, doszły też nowe wzory ICON, nowe kolory, a także nowe części. Usprawnienia te są już wprowadzone w Project One!

Nowe modele z możliwością personalizacji
Nowa paleta kolorów/wzory
Nowe podzespoły do wyboru
Nowe zasoby do sprzedaży detalicznej

Dostępne do personalizacji modele MTB:

Nowy Top Fuel
Nowy Fuel EX
Slash (nowość w Project One)

Dostępne do personalizacji modele szosowe:

Nowy Domane SLR
Madone SLR/Madone SLR Speed
Émonda SLR
Speed Concept

Nowe kolory

Od dziś w Project One dostępna jest nowa, wyjątkowa paleta, która skusi klientów do usprawnień roweru. Dowiedz się więcej na stronie Trek Marketing Builder.

ICON: Dzieła sztuki

Project One ICON to kolekcja wzorów malowania premium stanowiących najwyższy poziom artystycznej formy w rowerach na zamówienie. Te wyjątkowe wzory to coś więcej niż przyciągające uwagę kolory, są przepełnione teksturami, głębią i charakterem. Każdy wzór malowania ICON to przykład mistrzowskiego panowania nad farbą, które odzwierciedla pasję najbardziej doświadczonych artystów Project One.

Teraz dostępne są zupełnie nowe wzory malowania Project One ICON dla wszystkich modeli.

NOWY MOLTEN MARBLE
Perłowa czerwona lawa/Przydymiony chrom
Z Molten Marble robi się gorąco. Dzięki hipnotyzującym wirom czerwonej lawy i przydymionemu chromowi ten wzór ucieleśnia prawdziwą siłę natury. Dostępny z lub bez logo grupy wyścigowej Trek-Segafredo.

NOWY COSMOS
Fioletowa faza/Głęboki niebieski/Metaliczny czarny

Cosmos to wzór malowania o galaktycznym polocie. Zmień rower ze zwykłej maszyny w coś nie z tego świata dzięki trzem kolorom, które przechodzą z futurystycznego fioletowego w głęboki niebieski i dalej w kosmiczny metaliczny czarny, a wszystkie pełne wyjątkowych, naniesionych ręcznie konstelacji.

BRUSHED LIQUID METAL
Szczotkowany ciekły metal/Odcień ciemnego dymu

Brushed Liquid Metal jest zawsze wyjątkowy. Pod połyskliwym wykończeniem znajduje się wyjątkowa ręcznie szczotkowana warstwa o industrialnym klimacie, z głębokim i przywołującym na myśl dym zabarwieniem.

REFLIPTIVE
Ametyst/Jasny zielony/Fioletowy

Refliptive to nowe spojrzenie na uwielbiany wzór czerpiący z kolarskiej przeszłości. Odcienie ametystu i jasnego zielonego zmieniają się w fiolet zależnie od światła. Wygląda jak kameleon i zawsze wprawi Cię w pozytywny nastrój. We wzorze tym wykorzystane są również odblaskowe loga.

BLACK GOLD
Metaliczne płatki czarne/złote

Z bliska wzór Black Gold to klasa sama w sobie, jak smoking. Z pewnej odległości metaliczne płatki i wypukłe trójwymiarowe loga to zupełnie inny wymiar piękna.

PRISMATIC PEARL
Pryzmatyczna perła/Czarny matowy Trek

Czy podczas każdej przejażdżki szukasz wrażeń duchowych? Prismatic Pearl to psychodeliczny, szalony wzór przybyły z zupełnie innego poziomu świadomości. Zmienia się w świetle, pokazując każdy kolor i odcień tęczy.

Nowe podzespoły do wyboru

Szosa:

Opony szosowe R-Series
Kierownica Pro IsoCore VR-C i VR-S
Koła Aeolus Pro 3 V
Siodełka Aeolus