Nowe światło przednie Bontrager Ion Elite R

Zupełnie nowe światło Ion Elite R świeci ciepłym światłem o jasności 1000 lumenów. Szeroka wiązka zapewni dobrą widoczność na każdej szosie lub szlaku. To kompaktowe rozwiązanie można bez problemu zamontować na kasku lub kierownicy. Dołączone do zestawu mocowanie sztywne można w prosty sposób dostosować do każdej kierownicy. Światło Ion Elite wyposażone jest w 5 trybów, w tym w tryb dzienny migania, z którego można korzystać jak ze światła do jazdy w dzień. Tryb ten widoczny jest w ciągu dnia z odległości 2 km. Światło można również przełączyć w tryb terenowy, w którym będzie świeciło bez przerwy. Można włączyć tryb niskiej, średniej lub wysokiej intensywności świecenia, w zależności od tego, czy podczas jazdy konieczne jest oszczędzanie baterii.

Długotrwała skuteczność

Światło Ion 1000 zapewnia odpowiednią intensywność świecenia przez długi czas. Wartość tę w lumenach określa norma FL1. Wartość mierzona jest po 30 sekundach od włączenia światła. Nasze testy są znacznie bardziej rygorystyczne niż 30-sekundowe testy w ramach normy FL1, ponieważ zależy nam, aby nasze światła zapewniały bezpieczeństwo w każdej sytuacji. W porównaniu z konkurencją lampka Ion Elite zapewnia jaśniejsze światło przez dłuższy czas.

Światła do jazdy dziennej

Wszystkie światła do jazdy dziennej firmy Bontrager wyposażone są w osobne tryby migania, ogniskowania i zasięgu, które zapewniają widoczność nawet przy złej pogodzie, dzięki czemu kierowcy mogą je dostrzec z większej odległości. W ciągu dnia światło Ion Elite R można zobaczyć z odległości 2 km. Światła do jazdy dziennej bardzo się od siebie różnią. Szukaj oznaczenia świateł do jazdy dziennej na opakowaniach produktów firmy Bontrager.

Światło Elite R można ładować przewodem USB. W zestawie dostępny jest przewód ładujący micro USB oraz regulowane mocowanie sztywne. Światło Ion Elite to nowa propozycja w ofercie świateł przednich Ion. Można je również nabyć w zestawie ze światłem Flare R City, z którym tworzy kompletny system zapewniający widoczność z przodu i z tyłu.