Nowe stroje kolarskie Trek-Segafredo na sezon 2019. Dostępne w grudniu 2018 w fabrykarowerow.com

Trek z przyjemnością prezentuje najnowsze wzory dla męskiego i damskiego zespołu kolarskiego Trek-Segafredo.

Jutro Trek-Segafredo oficjalnie przedstawi swoje profesjonalne męskie i damskie zespoły kolarskie i zaprezentuje nową kolekcję odzieży swojej marki. Ta nowa świeża kolekcja sprzętu kolarskiego zawiera pełne zestawy kolarskie na każdą porę roku oraz zestaw odzieży codziennej w celu uzupełnienia oferty skierowanej dla kibiców drużyny. Pełna kolekcja będzie dostępna w połowie grudnia.

Repliki “Train loud, race proud”

Zawodnicy Trek-Segafredo spędzają każdy dzień na rowerze, ale jest różnica pomiędzy treningiem na otwartej drodze a ściganiem na zamkniętym torze. Dlatego w 2019 roku będziesz widywał naszych zawodników noszących dwa kolory: żółty odblaskowy do trenowania i czerwony (zespół męski) lub niebieski (zespół damski) do zawodów.

Kolorystyka czerwona i niebieska wzmacnia obecność marki na największym etapie kolarskim podczas zawodów, podczas gdy żółte zestawy odblaskowe pomagają ostrzegać kierowców samochodów o obecności rowerzysty na wspólnych drogach podczas treningowych przejażdżek. Męska i damska koszulka Replika występuje w obu kolorach na zawody i treningowym, jednak częściej używane w celach treningowych męskie zespołowe koszulki termiczne z długim rękawem oraz zespołowe kamizelki Windshell będą dostępne wyłącznie w żółtym odblaskowym kolorze typu „be seen”.

Te niesamowite nowe zestawy na zawody i do trenowania będą wspomagać sprzedaż odzieży zespołowej poprzez budowanie świadomości odnośnie zaangażowania Treka w wyścigi i bieżące inicjatywy dotyczące bezpieczeństwa.

Pełne zestawy zespołowe
Oryginalne ubrania zespołu to najbardziej innowacyjna i technicznie zaawansowana odzież kolarska, jaka jest obecnie dostępna. Ma ona taki sam krój, materiały i właściwości techniczne, jakie są preferowane przez zawodników Trek-Segafredo. Bądź pierwszym, który będzie nosił taką samą odzież co twoi ulubieni sportowcy! Zamów tutaj.

Ubiór codzienny
Niezależnie od tego gdzie kibicujemy, wszyscy chcemy wyglądać dobrze. Ubiór codzienny Trek-Segafredo jest doskonały dla fanów, którzy wspierają nasz zespół zarówno na rowerze jak i poza nim. Nowością w tym roku są puchowe kurtki i kamizelki na zimne dni, które będą idealne dla całorocznych fanów poszukujących wysokiej jakości trwałej odzieży.

Trek i Segafredo ponownie połączyli siły jako sponsorzy tytularni dla zespołów męskiego jak i damskiego, dzięki czemu my wszyscy będziemy mogli kibicować tym dwóm zespołom jednocześnie.

Dzięki entuzjastycznym opiniom z zeszłego roku Santini pozostanie oficjalnym dostawcą odzieży i sponsorem. Santini z dumą dostarczy całą techniczną i codzienną odzież na sezony wyścigów 2019-20, na którą będą się składały produkty opracowane przez lata doświadczeń, innowacji, pasji i testów w najcięższych wyścigach na świecie. Ich produkty są wytwarzane we Włoszech od 1965 roku.
__________________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991