Nowe stroje kolarskie Trek-Segafredo 2020

Trek-Segafredo oficjalnie przedstawił swoje profesjonalne męskie i damskie zespoły kolarskie. Obydwa zespoły zaprezentowały też swoją nową kolekcję odzieży. Ta świeża, nowa kolekcja odzieży rowerowej będzie dostępna od połowy stycznia — i nigdy nie wyglądała lepiej.

Granat to nowa czerń

Męski zespół tworzy mieszankę odcieni, pożyczając znaki graficzne z bardzo modnego damskiego zestawu, i zmienia spodenki kolarskie z szelkami oraz rękawy na odcień granatowy. Zestawy dla damskiego zespołu, jedne z najpopularniejszych w historii, nie zmienią się i wciąż pozostaną niesamowite — jednak teraz oba zespoły będą posiadać bardziej ujednolicony styl, by stworzyć członków rodziny Trek.

Tradycja „Train Loud/Race Proud” będzie kontynuowana z czerwoną i niebieską kolorystyką wzmacniającą obecność marki na największym etapie kolarskim podczas zawodów, podczas gdy żółte zestawy odblaskowe będą pomagać ostrzegać kierowców samochodów o obecności rowerzysty na wspólnych drogach podczas treningowych przejażdżek, przyczyniając się do zaangażowania Trek w bezpieczeństwo.

Oba rodzaje kolorystyczne będą wspomagać sprzedaż odzieży zespołowej i przyczyniać się do budowania świadomości odnośnie zaangażowania Treka w wyścigi i bieżące inicjatywy dotyczące bezpieczeństwa. Zawodnicy Trek-Segafredo spędzają każdy dzień na rowerze, ale jest różnica pomiędzy treningiem na otwartej drodze a ściganiem na zamkniętym torze. Dlatego w 2020 roku nadal będziecie obserwować sportowców drużyn w dwóch kolorach: żółtym odblaskowym podczas treningu i czerwono-niebieskim podczas zawodów.

Zestaw „King of the World”

Po zaskakującym zwycięstwie 23-letni Mads Petersen przeszedł do historii, zostając pierwszym kolarzem szosowym, który został mistrzem świata, jadąc na rowerze Trek. Aby uczcić to bezprecedensowe zwycięstwo, pracowaliśmy z Santini w celu stworzenia całkowicie nowej mistrzowskiej kolekcji. Wraz z repliką koszulki, spodenkami kolarskimi, rękawiczkami i czapeczką rowerową ten zestaw jest formą uhonorowania Madsa i zespołu Trek-Segafredo oraz świętowania tego zwiastuna świetlanej przyszłości.

Nowe koszulki dla kibiców

Męskie i damskie repliki koszulek będą również oferowane w trzecim wariancie dla superfanów Trek-Segafredo. Ten nowy spin na głównych strojach dla rowerzystów jest bardzo modny — a ci, którzy go noszą, będą obiektem zazdrości w swojej grupie rowerowej. A oto mały sekret… męska koszulka w szachownicę pasuje też do motywu zespołu Trek Factory Racing, ale nie my Ci to powiedzieliśmy. Nie przegap zakupu tych wyjątkowych koszulek, dopóki są jeszcze dostępne.

Stroje dziecięce „Zacznijmy młodo”

W tym roku zaoferujemy stroje i spodenki kolarskie dla dzieci w różnych rozmiarach zawierające elementy graficzne z męskiego zespołu kolarskiego. Te małe repliki dla dzieci posiadają doskonałą funkcjonalność i zrobione są ze świetnych materiałów specjalnie dla Waszych przyszłych mistrzów.

Nowy zespół, ci sami sponsorzy

Trek i Segafredo ponownie połączyli siły jako sponsorzy tytularni męskiego i damskiego zespołu, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli kibicować obydwu zespołom jednocześnie. Santini pozostanie oficjalnym dostawcą odzieży i sponsorem. Santini z dumą dostarczy całą techniczną i codzienną odzież na sezony wyścigów 2020–21, na którą będą się składały produkty opracowane przez lata doświadczeń, innowacji, pasji i testów w najtrudniejszych wyścigach na świecie.