Nowe Powerfly full suspension

Modele Powerfly full suspension są idealne dla każdego klienta, który chce się zmierzyć z dłuższymi trasami po trudnym technicznie singletracku lub płynnie pokonywać podjazdy na drodze do kolejnego szalonego zjazdu.

Z geometrią ramy zaprojektowaną specjalnie do wykorzystania w eMTB, niezawodnym układem Bosch Performance CX zapewniającym naturalne wspomaganie pedałowania, wyjątkową konstrukcją ramy, która kompletnie ukrywa akumulator w rurze dolnej, Powerfly FS i LT wyglądają i zachowują się jak prawdziwe rowery full suspension z dodatkową MOCĄ!

Powerfly FS oferuje zrównoważone zawieszenie o skoku 130 mm z przodu i z tyłu, czyniąc z niego wspaniały rower na szlaki, który poradzi sobie z trudnym technicznie singletrackiem, a Powerfly LT ma mniej agresywną geometrię z zawieszeniem 150 mm z tyłu i 160 mm z przodu, dzięki czemu pokonuje trudne zjazdy.

Sprawdzone technologie Treka stosowane w ramach MTB, takie jak ABP, Straight Shot z Knock Block, Mino Link i Boost 148 przekładają się na naprawdę wyjątkową maszynę.