Nowe modele rowerów Diamanta 2020 już dostępne w fabrykarowerów.com

Nowe modele Diamant 2020

12/06/2019

Szanowny Dealerze Diamanta,

Rok modelowy 2020 to duży krok naprzód. Podczas tegorocznego Trek World będziemy Cię ekscytować wszystkimi nowościami. A już dzisiaj zaprezentujemy pierwszy zestaw nowych modeli, które w szczególności wzmacniają naszą ofertę naszych rowerów.

247 i 247 Deluxe

Ulubieniec naszych klientów – model 247 otrzymuje dodatkowy kolor na rok modelowy 2020. Większy wybór i większa indywidualność. Rower nadal zachwyca swoim uproszczonym, pewnym siebie wyglądem.

247 Deluxe zmienia naszą ofertę w segmencie premium. Bagażnik na bagaż Racktime szybko wpada w oko, a siodło Brooks Cambium zwiększa komfort i efekt wizualny.

Zarówno model 247, jak i 247 Deluxe opierają się przede wszystkim na układzie napędowym z karbonowymi pasami Gates. 247 Deluxe łączy pas z 11-biegową piastą Alfine. Piasta Alfine zapewnia szeroką gamę biegów.

247 Deluxe jest o wiele bardziej wszechstronny niż jego poprzednicy. Oświetlenie Herrmans H-Black MR8 zapewnia, że ​​rowerzyści z łatwością będą poruszać się w nocy.

Elan Deluxe i Elan Sport

Nowy model widelca amortyzowanego Suntour NCX w obu modelach cechuje lekkość, elastyczność użytkowania od szutru po asfalt oraz, co rowerzyści bardzo sobie cenią: blokada zawieszenia.

Elan Sport ma teraz 30 biegów i dzięki tylnej przerzutce Shimano Deore XT łatwo radzi sobie z trudnym terenem. Odświeżyliśmy również kolory obu modeli.

882 i 885

Miejskie wcielenie rodziny Elan jest zgodne z modnym stylem vintage. Nowe modele to nowe kolory i zintegrowane kable, które utrzymują optykę ramy bez zakłóceń. Model 885 został wyposażony w hamulce tarczowe, 8-biegowy system zmiany biegów, oraz odporne na warunki atmosferyczne siodło Brooks Cambium. Technologia czystych spawów dodaje rowerowi szlachetnego wyglądu.

Achat

Achat bez silnika to najtańszy rower miejski w ofercie Diamanta na rok 2020. Najtańszy, nie oznacza jednak, że odpuszczamy z jakością – znakiem rozpoznawczym Diamanta. Achat oferuje zintegrowane kable co gwarantuje mu czysty wygląd. Achat oferowany jest wyłącznie w opcji z ramą o środkowym przekroku, z widelec amortyzowanym o skoku 50 mm firmy Suntour. Do tego wszystkiego Achat wyposażony jest w bezobsługowe oświetlenie na dynamo Axa i 7-biegową wewnętrzną piastę firmy Shimano.

Achat + RT

W ubiegłym roku Achat + wyposażony w hamulec nożny oferował niedrogą opcję dla miłośników rowerów elektrycznych marki Diamant. W tym roku Achat + RT powraca z drugim, dynamicznym kolorem.

Topas Villiger

Nowe kolory przenoszą współczesny styl naszego roweru retro również na nadchodzący rok modelowy. Docelowa grupa demograficzna pozostaje dla nas wciąż ta sama: modna, młoda i żyjącą pełną życia. Ceny nieznacznie uległy zmianie, także w przypadku opcji kolorystycznych z ubiegłego roku.

Modele przechodnie

Oprócz naszych nowości nadal oferujemy szeroki wybór rowerów, które na nowy rok modelowy pozostaną niezmienione. Te rowery są oczywiście dostępne już w tej chwili.

Rowery przechodnie z MY19 na MY20 to:

– Rubin Super Legere

– Elan Legere

– Elan

– Ubari

– Elan Legere +

– Ubari +

– Achat +