Nowe buty Bontragera

Nowe buty Bontragera łączą w sobie elegancki i stylowy wygląd z uniwersalnością.
Bontrager zbudował sobie reputację producenta wysokiej jakości butów kolarskich, a jego obecna kolekcja jest lepsza niż dotychczas. Nowe opcje kierowane są do szerszej grupy rowerzystów. Kompletną reorganizację kolekcji ze średniej i budżetowej półki cechuje elegancki i stylowy wygląd jednocześnie zapewniając pełną uniwersalność.

Buty szosowe Circuit wraz z modelami średniej półki Starvos i Vostra, wyprodukowano na podeszwach Bronze Series a ich wygląd jest schludny i rzucający się w oko. Circuit i Sonic wyposażono w wiązania Boa l6 dla dokładnej regulacji, natomiast Starvos i Vostra w trzy lekkie i schludne paski z rzepami. Wszystkie modele są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.

Buty szosowe Espresso i Cortado ułatwiają postoje w kawiarniach, dzięki gumowej podeszwie dla umilenia spacerów i zapięciu Boa IP1 dla wygodnej regulacji. Solstice i Vella, to nowe eleganckie wzory, niższa półka cenowa i możliwość wygodnego spacerowania kiedy nie jest się na rowerze. Aby utrzymać niską wagę, zastosowaliśmy w nich zapięcia na rzepy.

Buty triathlonowe Hilo i Lohi mają przestronniejszą i sztywniejszą podeszwę Bronze Series w pakiecie „easy-on, easy-off”.

Dostępne w dwóch kolorach buty MTB Evoke i Adorn z podeszwą z gumy pełnej i trzema paskami na rzep dopełniają kolekcję butów górskich.

W sezonie 2018 Bontrager debiutuje z nowymi butami górskimi Flatline dla rowerzystów, którzy preferują płaskie pedały.

Pytania prosimy kierować na adres mail lub telefonicznie info@fabrykarowerow.com / 536406462