Nowe Buty Bontrager Balista

Lepiej pasujące i tak samo szybkie!
Nowy model Ballista ustawia Bontragera w historii rynku jako pierwszego z producentów obuwia, który umiejscowił pokrętło regulacji Boa z tyłu buta. Ci, którzy mieli przyjemność go nosić są zgoddni – zmienia to całkowicie pojęcie komfortu obuwia. Tak jak kask Ballista, tak buty zaprojektowano z myślą o niepodważalnym komforcie podczas codziennej jazdy, oraz cechach dających przewagę w dniu wyścigu.

Lepiej pasujące i tak samo szybkie!
Uważni obserwatorzy zespołu Trek-Segafredo z pewnością zauważyli, że Peter Stetina jeździ w raczej niezwykłych butach. Dziś, z przyjemnością odsłaniamy kurtynę i prezentujemy nowy model butów szosowych Ballista dla rowerzystów nastawionych na niezwykłe komfort i prędkość.

Bontrager w nowym modelu Ballista umiejscowił pokrętło regulacji Boa z tyłu buta. Ci, którzy mieli przyjemność go nosić są zgodni – zmienia to całkowicie pojęcie komfortu obuwia. Tak jak kask Ballista, tak buty zaprojektowano z myślą o niepodważalnym komforcie podczas codziennej jazdy, oraz cechach dających przewagę w dniu wyścigu. Nawet nasi zawodnicy thratlonowi wskazują na buty Ballista jako ich typ na wyścigi, który ogranicza czas transferów.

Prostota i udoskonalone dopasowowanie:

Dostępny tylko u Bontragera umiejscowione na pięcie pokrętło regulacji Boa z supermocnymi linkami X-form.
Asymetryczny wzór sznurowania wije się w górę cholewy dla równego ciągu.
Usunięte z boku stopy pokrętła, które mogły wywoływać zbyt duży ucisk stopy w miejscach ich umieszczenia. Wyrównuje to również ucisk i dopasowanie na podbiciu stopy.
Lekka aero konstrukcja bez żadnych plastikowych części czy szwów.
Heal Reel: Nowa konstrukcja ciągnie stopę w środek i do końca buta co stabilizuje i zamyka stopę w bucie, tak by nie zgniatać palcy u stóp, oraz pozbawić użytkownika uczucia „unoszonej stopy”