Nowa rama z widelcem Émonda SLR

Rama z widelcem Émonda SLR to nasza najlżejsza i najszybsza rama szosowa w historii. Nasze najbardziej zaawansowane włókno węglowe OCLV Serii 800 zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy oraz osiągi w ultralekkiej i aerodynamicznej formie, dzięki czemu gwarantuje większą prędkość niezależnie od nachylenia.

Kolor / Rage Red/Trek Black

18 499 zł brutto w tym 23% vat możliwość rat 0% RRSO

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz czegoś więcej niż tylko najlżejszej ramy szosowej. Potrzebujesz wyjątkowego prowadzenia i równowagi, a do tego chcesz mieć możliwość wyposażenia wymarzonego roweru w części marzeń.
Użyte technologie

Nasza superlekka i aerodynamiczna rama oraz widelec wykonane z włókna węglowego OCLV Serii 800 ważą mniej niż 700 gramów. Przeznaczona dla suportu T47 i hamulców tarczowych flat-mount.
Ostatnie słowo

Émonda SLR jest niewiarygodnie lekka, szybka i idealnie zrównoważona, co czyni z tej maszyny idealny punkt wyjścia, gdy budujesz wymarzony lekki rower.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Najszybszy na podjazdach rower Treka jest aerodynamiczny, waży mniej niż 700 g i jeździ jak marzenie
Włókno węglowe OCLV Serii 800 to nasz najlżejszy laminat w historii
Aerodynamiczne kształty rur czynią tę platformę Émonda SLR najszybszą w historii, zarówno na płaskim, jak i na podjazdach
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej witrynie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia, w odniesieniu do wyposażenia, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
Dane techniczne

*Jeśli nie podano inaczej, specyfikacja dotyczy wszystkich rozmiarów
Rama z widelcem
Rama Ultralekkie włókno węglowe OCLV Serii 800, rury zoptymalizowane na osiągi Ride Tuned, zwężana główka ramy, wewnętrzne prowadzenie przewodów i linek, kompatybilna z DuoTrap S, hamulce tarczowe flat mount, oś przelotowa 142 x 12 mm
Widelec Émonda SLR z włókna węglowego, zwężana rura sterowa z włókna węglowego, wewnętrzne prowadzenie przewodów hamulca, hamulce tarczowe flat mount, oś przelotowa 12 x 100 mm
Komponenty
Sztyca Not included
Waga
Waga 56 – 1.56 kg / 3.45 lbs
Ograniczenie wagowe Maksymalna masa dla tego roweru (łączna masa roweru, rowerzysty i przewożonych przedmiotów) wynosi 125 kg.