Nowa rama Emondy SL

Rama z widelcem Émonda SL Disc to idealny punkt wyjścia do budowy własnego lekkiego roweru. Zastosowana w tym modelu aerodynamiczna rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 stworzona została z myślą o zastosowaniu hamulców tarczowych, dzięki czemu rower ten jest nie tylko niezwykle szybki na podjazdach i prostych, ale także hamuje lepiej niezależnie od warunków.

Kolor / Trek Black/Radioactive Red

11 499 zł brutto w tym 23% vat możliwość rat 0% RRSO

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Masz w głowie wymarzony lekki rower i szukasz aerodynamicznej ramy szosowej z widelcem z włókna węglowego, która zapewni wyjątkowy współczynnik możliwości/cena.
Użyte technologie

Superlekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 500 o aerodynamicznych rurkach i widelec z włókna węglowego—oba z wewnętrznym prowadzeniem linek i przewodów. Do tego, osie przelotowe 12 mm i zintegrowane stery z łożyskami maszynowymi. Przeznaczona dla suportu BB90 i hamulców tarczowych flat-mount.
Ostatnie słowo

Rama z widelcem Émonda SL Disc to świetny punkt wyjścia do zbudowania wymarzonej lekkiej szosówki z hamulcami tarczowymi. Ta platforma łączy wszystkie korzyści przy szybkiej jeździe po płaskim, które daje lekka i aerodynamiczna szosówka zbudowana z włókna węglowego z większą mocą i prześwitem przy oponach zapewnianymi przez hamulce tarczowe.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Aerodynamiczne kształty rur czynią tę platformę Émonda SL najszybszą w historii
Nie tylko superlekka, ale też idealnie wyważona z myślą o świetnym prowadzeniem i pokonywaniu zakrętów
Podjazdy ma w genach, a lekka rama z włókna węglowego OCLV pomoże Ci odkrywać większe góry z mniejszym wysiłkiem
Jak każdy model Émonda, rower ten opracowano, aby był najlżejszym i najszybszym w swojej klasie, a dodatkowo przyznaliśmy mu dożywotnią gwarancję.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej witrynie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia, w odniesieniu do wyposażenia, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.
Dane techniczne

*Jeśli nie podano inaczej, specyfikacja dotyczy wszystkich rozmiarów
Rama z widelcem
Rama Ultralekkie włókno węglowe OCLV Serii 500, rury zoptymalizowane na osiągi Ride Tuned, zwężana główka ramy, wewnętrzne prowadzenie przewodów i linek, kompatybilna z DuoTrap S, hamulce tarczowe flat mount, oś przelotowa 142 x 12 mm
Widelec Émonda SL z włókna węglowego, zwężana rura sterowa z włókna węglowego, wewnętrzne prowadzenie przewodów hamulca, hamulce tarczowe flat mount, oś przelotowa 12 x 100 mm
Komponenty
Sztyca Not included
Waga
Waga 56 – 1.91 kg / 4.20 lbs
Ograniczenie wagowe Maksymalna masa dla tego roweru (łączna masa roweru, rowerzysty i przewożonych przedmiotów) wynosi 125 kg.