Nowa kolekcja rowerów dziecięcych Trek Precaliber

PREMIERA: Nowa kolekcja rowerów dziecięcych Precaliber

Tutaj zaczyna się życie na rowerze i to on gwarantuje dobre samopoczucie i przyjemne spędzanie czasu

Rowery linii MY20 Precaliber zostały w tym roku przeprojektowane z myślą o młodych rowerzystach! Nowe cechy konstrukcji i fajne nowe kolory sprawiają, że nauka jazdy jest łatwiejsza i o wiele przyjemniejsza niż dotychczas.

Linia Precaliber odpowiada na potrzeby dzieci w wieku od 3 do 12 lat na wszystkich poziomach zaawansowania oraz oferuje cztery różne rozmiary kół. Jeśli dzieci chcą dostać się z punktu A do punktu B, pojechać do szkoły lub pojeździć po okolicy, wypróbować lokalne ścieżki rowerowe lub zyskać poczucie wolności, które może zapewnić tylko jazda na rowerze, Precaliber jest w sam raz dla nich.

Dzięki funkcjom wpływającym na większą pewność siebie i przystępnemu przedziałowi cenowemu Precaliber to idealny pierwszy rower dla dzieci, które dopiero uczą się jeździć. Ma na nowo zaprojektowaną ramę z najmniejszą jak do tej pory wysokością przekroku, co stanowi niezbędne rozwiązanie dla Twojej pociechy, ponieważ dzięki temu podczas nauki istnieje możliwość postawienia stóp na ziemi. Lekka aluminiowa rama ułatwia dzieciakom manewrowanie, a opony o większej szerokości wynoszącej 2,25 cm zapewniają dodatkową stabilność.

Rower przeznaczony dla małych dzieci ma wbudowany w siodełko uchwyt, więc można prowadzić dziecko podczas jazdy, ponadto oferuje rozwiązania, takie jak hamulec nożny oraz beznarzędziowe koła treningowe, w przypadku których wystarczy przekręcić pokrętło, aby je zamontować lub wyjąć.

Gdy Twój dzieciak będzie już gotowy na większy rozmiar, możesz wymienić uchwyt wbudowany w siodełko na mocowanie do oświetlenia i zwiększyć widoczność podczas wypadów rodzinnych oraz wycieczek w pojedynkę. Ponadto zmiana przełożeń na większych rowerach jest prostsza — koniec z przednimi przerzutkami!

Pierwszy rower dziecka powinien być wygodny, wytrzymały i zapewniać przyjemną jazdę. Wszystkie nasze rowery, nawet te o najmniejszych rozmiarach, zaprojektowano w taki sposób, aby spełniały nasze najbardziej wymagające standardy. Rodzice mogą śmiało wybierać rowery Trek dla całej rodziny.

Lista modeli w kolekcji:

Precaliber 12 cali dla chłopców i dziewczynek

Precaliber 16 cali dla chłopców i dziewczynek, hamulec nożny

Precaliber 16 cali dla chłopców i dziewczynek, wolny bieg

Precaliber 20 cali dla chłopców i dziewczynek, hamulec nożny

Precaliber 20 cali dla chłopców i dziewczynek, wolny bieg

Precaliber 20 cali dla chłopców i dziewczynek, 7-rzędowy

Precaliber 24 cale dla chłopców i dziewczynek, 8-rzędowy

Precaliber 24 cale dla chłopców i dziewczynek, 8-rzędowy, widelec amortyzowany