SPORTIQUE – kosmetyki dla sportowców


Marka SPORTIQUE powstała dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą mieć pewność, że używają najwyższej jakości, zdrowych i skutecznych produktów do ciała.

SP PL DISPLAY

WSZYSTKIE PRODUKTY SPORTIQUE POWSTAJĄ …

Z PASJI,

Sport jest naszą pasją. Naszym celem jest dostarczanie produktów opartych na naturalnych składnikach wspomagających wydajność podczas wysiłku fizycznego , zapobiegających kontuzjom, przyspieszających regenerację mięśni i skóry oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji osób aktywnych fizycznie. Odpowiadamy na potrzeby różnych dyscyplin sportowych , także Twojej ulubionej dyscypliny.

NATURY

Naszym zadaniem jest wspomaganie zdrowego stylu życia. Każdy produkt Sportique jest efektem poszukiwań właściwości leczniczych płynących z natury. Stosujemy składniki roślinne znane od setek lat z właściwości odżywczych, przeciwzapalnych, kojących i regenerujących.
Nie używamy pochodnych ropy naftowej i siarczanów, toksycznych konserwantów ani przeciwutleniaczy. Nie stosujemy parabenów, PPG, PEG, DEA, TEA. Produkty Sportique nie zawierają tłuszczów zwierzęcych. Nie używamy aluminium, glinu, akrylanów, sztucznych barwników, benzofenonów, bronopolu, karbomerów, cyklometikonu, diazolidynylanu mocznika, ditlenku krzemu, talku, triklosanu.

ORAZ PRZY ZASTOSOWANIU INNOWACYJNYCH ROZWIĄZAŃ

Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych produktów w 2007 roku marka Sportique stale udoskonala produkty współpracując ze sportowcami, trenerami, specjalistami z dziedziny medycyny. Wykorzystujemy między innowacyjne rozwiązania jak na przykład połączenie oliwy z oliwek i ozonu o silnych właściwościach antybakteryjnych, przeciwgrzybicznych, przeciwzapalnych i przyspieszających gojenie. Dzięki staraniom naszych ekspertów każdego roku opracowujemy nowe formuły, aby zaoferować Ci produkt najwyższej jakości i sprostać Twoim wymaganiom. W ciągu 6 lat marka Sportique wprowadziła produkty w ponad 40 krajach zdobywając zaufanie środowiska sportowego.

cat-3