ORTLIEB – sakwy, torby


Sakwy ORTLIEB wykonywane są w Niemczechy, są w 100% wodoodporne i posiadają 5 lat gwarancji.

Ortlieb to niemiecka marka słynąca z produkcji wysokiej jakości toreb i sakiew rowerowych. Seria Urban Line jest nową propozycją skierowaną do osób, które rowerem dojeżdżają do pracy i chcą bezpiecznie przewieźć urządzenia elektroniczne.

Firma Ortlieb swoją działalność rozpoczęła w 1982 roku, a jej założycielem był Hartmut Ortlieb. Brak wodoodpornych akcesoriów w tym czasie doprowadził do tego, że Ortlieb w domowym garażu, stworzył na własny użytek sakwy i torby rowerowe. Jego szeroka oferta do tej pory obejmowała akcesoria wyprawowe. Coraz większa popularność rowerów miejskich doprowadziła do tego, że Ortlieb stworzył serię Urban Line. Swoim wyglądem zrywa ona z dotychczasowym wizerunkiem marki, jednak wciąż zachowuje wysoką jakość i wodoodporność.

Liczba produktów Ortlieba, wykraczających poza standardowe sakwy i worki podróżne, sukcesywnie rośnie. Są to głównie torby zdatne do codziennego użytku, co wypada przywitać tylko z entuzjazmem. Ortlieb wyrobił sobie w turystyce doskonałą opinię, jeśli uda przenieść się tę jakość do miasta, powstanie kolejny kultowy wyrób. Czego firmie i użytkownikom życzę.

LINK do strony dystrybutora:
http://www.bikeman.pl/ortlieb_sakwy_tylne_back-roller_classic_black,3,17871,17912