NAQI


Naqi Recovery Gel

NAQI® Recovery Gel pomaga zmniejszyć zmęczenie i sztywność mięśni po aktywności fizycznej. Ciesz się szybszym odzyskiwaniem sił po intensywnych treningach. NAQI® Recovery Gel odpręża mięśnie i pomaga zmniejszyć zmęczenie mięśni po aktywności fizycznej. Zawiera olejki eteryczne z eukaliptusa, mięty pieprzowej, cyprysu, arniki i jałowca, a także wanilinowy eter butylowy, który pobudza przepływ krwi i zwiększa dopływ substancji odżywczych oraz tlenu do zmęczonych mięśni. Poprzez przyspieszenie usuwania odpadów nagromadzonych w mięśniach, szybciej odzyskasz siły po intensywnych treningach. W rezultacie NAQI® Recovery Gel pomaga zwiększyć wydajność.

Sposób użycia:
Wcierać w skórę natychmiast po zajęciach sportowych i/lub aktywności fizycznej. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie stosować na podrażnioną skórą.

Naqi Body Screen

NAQI® Body Screen zapobiega i łagodzi podrażnienia skóry powodowane otarciami. Intensywnie nawilżający balsam zapewnia idealną barierę zapobiegającą bezpośredniemu kontaktowi skóry z ubraniami, potem czy skórą.

Sposób użycia:
Aby zapobiec problemom powodowanym przez tarcie i chronić delikatną lub wilgotną skórę ,nakładać́ odpowiednią ilość́ NAQI® Body Screen. W razie potrzeby powtarzać́ czynność́ kilka razy dziennie.
Opakowanie:
50ml bez powietrza 100 ml bez powietrza