NAMEDSPORT


NAMEDSPORT oferuje kompleksową gamę suplementów sportowych, zapewniających konkretne rozwiązania dla sportowców wytrzymałościowych. Nasze produkty wspomagają wydajność i regenerację, szczególnie gdy konkurują na najwyższych poziomach i w warunkach wytężonego wysiłku. Dlatego NAMEDSPORT jest tutaj, aby napędzać pasję do kolarstwa oraz WAS.

Identyfikując potrzeby najlepszych sportowców wytrzymałościowych, NAMEDSPORT został pozytywnie przyjęty w tej dziedzinie przez najlepszych wykonawców międzynarodowych organizatorów imprez sportowych na całym świecie.

NAMEDSPORT jest dumny z tego, że wkracza w serce społeczności rowerowej jako wyłączny partner żywieniowy najtrudniejszego, wieloetapowego wyścigu w kolarstwie: Giro d’Italia. Przez 21 wyczerpujących dni NAMEDSPORT będzie na każdym etapie wraz z drużynami,wspierał przed, w trakcie i po każdym niesamowitym etapie.

  • NAMEDSPORT jest też Officialnym Sponsorem La Vuelta a Espaňa
  • 1 z top 3 prestiżowych wyścigów kolarskich typu Grand Tour of The Year
  • 2017 La Vuelta wygrana przez brytyjskiego kolarza Chris Froome
  • 3 tygodnie -> 21 Etapów wyścigu przez niesamoicie upalne tereny
  • 2017 to start we Francji , czasówka drużynowa w Nimes, Finish w Madrycie
  • 21 etapów puszczanych w Sky, Virgin, BT TV I EuroSport
  • 3 x na dzień “highlights” w ITV4 i Eurosport

NAMEDSPORT jest partnerem w klasykach: Italian Cycling Classics

W świecie suplementów wyróżnia nas najlepszy marketing przez kolarstwo, jakość surowców stosowanych do produkcji. W każdym momencie jesteśmy w stanie zidentyfikować nasz suplement. To jest niezaprzeczalnie największy ATUT NAMEDSPORT.

Nasz zespół managerów / inżynierów / dietetyków to absolutnie najlepsi z najlepszych od Wielkiej Brytanii przez Niemcy po Włochy. Wszyscy razem bezpośrednio mamy kontakt z lekarzami i terapeutami poszczególnych teamów czy lekkoatletów.