FOX AMORTYZATORY


Konstrukcja 32 Step-Cast

Wyraźny kształt dolnych goleni to nie tylko wygląd. 32 Step-Cast (32) to węższy rozstaw goleni w celu redukcji wagi oraz profil w celu zwiększenia przestrzeni na szprychy i tarczę hamulcową. 32 SC charakteryzuje się 32mm goleniami górnymi, ślizgami pozwalającymi na znakomita jakość jazdy oraz zwężoną dolną sekcją dolnych goleni dzięki czemu możemy jeszcze zredukować wagę.

tech-32sc-bg

Inspirowany systemem zawieszenia motocykli nowy tłumik GRIP wykorzystuje zamknięty kartridż FIT połączony ze sprężyną stalową oraz wewnętrznym pływającym tłokiem. System umożliwia usunięcie nadmiaru oleju za pomocą specjalnie zaprojektowanego gniazda w górnej części przepustnicy utrzymując stałe tłumienie oraz zwiększając trwałość rozwiązania.
Trzy tryby tłumienia (otwarty, średni, zamknięty) wraz z mikro regulacją pomiędzy tymi trzema położeniami.

tech-grip-bg

Tłumik FIT4 to czwarta generacja opatentowanego systemu FOX Isolated Technology, czyli zamkniętego kartridża, który zapewnia trzy ustawienia regulowane za pomocą dźwigni (open, medium, firm). Jest to szybkie ustawienie, dzięki któremu szybko możemy dopasować rodzaj pracy widelca, w zależności od trasy. Pozycja “Open” posiada dodatkową regulację wolnej kompresji (22 kliknięcia) i znajduje zastosowanie głównie podczas zjazdów. Środkowa opcja “Medium”, to najlepszy wybór, gdy potrzebujemy kompromisu między blokadą skoku, a bardzo miękką pracą. Z kolei opcja “Firm”, to nic innego jak blokada skoku. Jednak nie jest to zablokowanie widelca “na amen”, ale znaczące utwardzenie go, z zachowaniem możliwości pracy przy dużych uderzeniach.

tech-fit4-bg