Campagnolo – osprzęt


Włoska marka produkująca najwyższej jakości osprzęt do rowerów szosowych.
Jako pierwsza wprowadziła m.in. do seryjnej sprzedaży carbonowe łapy-klamkomanetki, carbonową korbę i elektroniczne przerzutki ESP.

Wartości oparte na ponad osiemdziesięciu latach doświadczeń, tworzenia wybitnych innowacji i utrzymania najwyższej jakości zapewniającej sportowe sukcesy. Campagnolo jest marką premium, uznaną na całym świecie.

Wizja

Zająć pozycję lidera w swojej dziedzinie i być charakterystyczną marką, która niesie przyjemność.

Campagnolo-80th

Misja

Przy użyciu najlepszych technologi produkujemy innowacyjne wyroby gwarantujące długotrwałą jakość użytkowania. Zapewniamy również naszym klientom najwyższej jakości usługi w jak najkrótszym czasie.

Nasza firma i nasze wartości

Nasza długa historia, w znacznym stopniu przyczyniła się do narodzin i rozwoju nowoczesnej turystyki rowerowej.  Jest przesiąknięta innowacją, która stał się integralną częścią DNA naszej firmy. Ciągłe dążenie do maksymalnej wydajności i najwyższej jakości, w połączeniu z wrodzonym włoskim stylem sprawia, że marka Campagnolo i jej produkty wyróżniają się w każdym aspekcie.
Obsługa klientów na najwyższym poziomie jest dopełnieniem naszego nieustającego dążenia do doskonałości. Marka Campagnolo dla każdego ze swoich klientów stanowi  bezkonkurencyjnego sojusznika w pasji do kolarstwa.

hq-wallpapers_ru_macro_53926_1920x1200

Teamy World Tour na Campagnolo w 2016 roku:


Rowery World Tour na Campagnolo w 2016 roku: