ALPHA AKTIV


logo-alpha-500

ALFA AKTIV to pierwszy i jedyny na świecie, ujemnie zjonizowany i żywy preparat antyoksydacyjny.

Cudowne wsparcie dla organizmu. Alfa Aktiv uwalnia naturalną energię, oczyszczając Twoje ciało na poziomie komórkowym. Metabolizm nabiera tempa, wydolność się zwiększa, a odporność wreszcie nabiera realnych kształtów. Twoje ciało zamienia się w perfekcyjnie działającą maszynę, zdolną pokonać wszelkie bariery.

Zastosowanie w sporcie:

  • likwiduje do 95% zakwasów – polecany przy wysiłkach aerobowych i anaerobowych
  • przyspiesza regenerację o 90%
  • usuwa toksyny z organizmu
  • odkwasza organizm
  • znacząco przesuwa próg przemian aerobowych
  • natychmiast po zastosowaniu powiększa pojemność płuc o 16%
  • eliminuje do 80% wirusów, bakterii, grzybów i patogenów z organizmu
  • przyśpiesza powysiłkową restytucję organizmu
  • przywraca prawidłową jonizację komórkową gwarantując 95% przyswajalność aktywnych składników
  • jest w 100% naturalny

alpha-butelka

Jak z wieloma nowoczesnymi technologiami bywa początki tego preparatu sięgają czasów zimnej wojny, której towarzyszył wyścig kosmiczny. Celem uzyskania takiej substancji było zapewnienie organizmom kosmonautów prawidłowego dotlenienia ich komórek w warunkach tak ekstremalnych jakie znajdują się w przestrzeni kosmicznej. Po latach badań udało się w końcu uzyskać satysfakcjonujący efekt, który zaowocował narodzinami pierwszego, całkowicie naturalnego preparatu zjonizowanego ujemnie. Jak to często bywa na wskutek zakończenia programu kosmicznego produkt poszedł w zapomnienie. Po latach i szeregu zbiegów okoliczności, Polska firma wykupiła od Rosjan patent na ten produkt i rozpoczęła jego produkcję w Polsce w 2013 roku.

Początkowo suplement diety, który nazwano Alfa Aktiv skierowany był do osób, które szukały naturalnego preparatu mogącego polepszyć ich stan zdrowia, dzięki swoim unikatowym właściwościom, polegającym na przywracaniu właściwego środowiska w ludzkim organizmie, co umożliwia przywrócenie jego komórkom ich prawidłowego funkcjonowania.

Okazało się z czasem, że ten suplement diety ma fantastyczne zastosowanie nie tylko w poprawie zdrowia i komfortu życia normalnego człowieka, ale i w sporcie. Po wykonaniu niezliczonych badań i testów na wielu sportowcach zawodowych i amatorskich stwierdzono, że Alfa Aktiv przywracając właściwe dotlenienie organizmu powoduje zwiększenie wydolności organizmu. Co ciekawe zażyty po ciężkim treningu aerobowym praktycznie w 100% niweluje zakwasy, zwiększając przy tym regenerację organizmu o ponad 90%. Biorąc pod uwagę, że Alfa Aktiv jest preparatem całkowicie naturalnym, składającym się z aronii, porzeczki i miodu, stanowi on fantastyczną alternatywę dla wszelkich, obecnych na rynku preparatów przedtreningowych i pobudzających.

Dzięki potwierdzeniu składu przez badania antydopingowe Alfa Aktiv szturmem zdobywa sportowy świat, począwszy od zawodników sztuk walki występujących w wielu znanych federacjach jak UFC czy DSF, polskiej kadry kick-boxingu, przez bokserów, piłkarzy np. Polonii Warszawa w Polsce i CSKA Moskwa w Rosji, futbolistów zespołu Warsaw Eagles, kolarzy, lekkoatletów, najlepszych polskich zawodników CrossFit czy też najbardziej znanych przedstawicieli tenisa ziemnego w Polsce.

Sam produkt w 100% produkowany jest w Polsce, z polskich składników i stąd dystrybuowany jest praktycznie do wszystkich zakątków kuli ziemskiej.