NAQI SPORT dostępne w fabrykarowerów.com

NAQI SPORT to belgijska tradycja w najlepszym wydaniu dla pielęgnacji mięśni i skóry.

Edgard Geyskens, założyciel firmy NAQI ma jasne przesłanie: opracowywać i produkować najlepsze środki do pielęgnacji skóry do stosowania profilaktycznego i po kuracji w następujących celach:

• Poprawa kondycji skóry
• Skuteczne celowanie w problemy skórne
• Proponowanie dostosowanej pielęgnacji po leczeniu
• Przyczynianie się do podnoszenia jakości pielęgnacji
• Zwiększenie efektywności mięśniowej

Naszą ofertę adresujemy przede wszystkim do zawodowych sportowców i klubów, fizjoterapeutów, rehabilitantów i lekarzy zajmujących się medycyną sportową, ale także do ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Wachlarz proponowanych przez nas artykułów jest bardzo szeroki i obejmuje preparaty oraz akcesoria służące przygotowaniu organizmu do treningu, jego wzmocnieniu i regeneracji, a jeśli zajdzie taka potrzeba, także leczeniu i rehabilitacji. Stąd też współpraca z NAQI była dla nas oczywistym krokiem. Zawsze dbamy o to, aby sprzedawać artykuły wysokiej jakości – o potwierdzonej skuteczności, dlatego wierzymy, że produkty NAQI spełniają nasze wszystkie oczekiwania.

Aby zrealizować swoje ambicje, firma NAQI polega na silnym zespole ludzi doświadczonych i dalekowzrocznych. Zespół z szóstym zmysłem wyczuwania ewentualnych problemów skórnych i zamiłowaniem do odnajdywania rozwiązań́. Ta wizja zaowocowała nie tylko niezachwianą reputacją, lecz również̇ długotrwałymi więziami z wieloma prestiżowymi partnerami: uniwersytetami w Brukseli, Liège i Lovanium, kilkoma pierwszorzędnymi zespołami kolarskimi i wieloma słynnymi na cały świat klubami sportowymi. W rezultacie produkty i know-how firmy NAQI są̨ dostępne w całej Europie, Australii, Japonii, Chinach i Stanach Zjednoczonych.

NAQI SPORT to absolutna ochrona w sporcie i pielęgnacja skóry na najwyższym poziomie.

Seria produktowa dzieli się na produkty:

Przed aktywnością
W trakcie uprawiania sportu
Po aktywności
Regeneracja

Oficjalna polska strona NAQI Sport w Polsce to www.naqi.com.pl