Najnowsza Madone od Treka Disc już w fabrykaroweów.com

Zobacz ja na żywo już u nas ❤️❤️❤️ #aero #madone #new #newnew #newbike #newmadone #newtrek #newtrekmadone #newtrekmadonedisc #madonedisc #trek #trekbike #trekbikes #icon #projectone #bontrager #bontragerxxx #aerobike #fabrykarowerow #fabrykarowerow_com #skleprowerowy #serwisrowerowy #czestochowa #częstochowa #polska #poland @ Fabrykarowerow.com

Najlepszy rower szosowy

Od pierwszej wersji z 2004 roku Madone stanowi punkt odniesienia dla rowerów wyścigowych. Nie podąża za innymi. Jedzie na czele, wśród najbardziej zaawansowanych super rowerów.

Teraz nadszedł czas na kolejny rozdział tej historii w postaci nowego Madone SLR. Przy budowie nie zdecydowano się na żadne kompromisy, aby zapewnić jak największe korzyści w zakresie prędkości i prowadzenia. Jest aerodynamiczny, lekki oraz jeździ płynnie i niewiarygodnie szybko.

Nowy Madone SLR oferuje więcej niż pojedynczy atut, z nim dostajesz wszystko czego można chcieć w jednym rowerze wyścigowym. To wszystko dzięki niesamowitym osiągnięciom w dziedzinie inżynierii i różnym nowym technologiom, w tym zaawansowanym aerodynamicznym kształtom, włóknu węglowemu OCLV Serii 700, regulowanemu rozdzielaczowi IsoSpeed w rurze górnej, nowej geometrii i możliwości wyboru między nowym hamulcom tarczowym i szczękowym.

Madone SLR powstał, by rozcinać wiatr i zapewnić Ci najszybsze przejażdżki. Zarówno w rzeczywistych warunkach, jak i w tunelu aerodynamicznym, wyjątkowy kształt rury Kammtail Virtual Foil w Madone zalicza się do najbardziej aerodynamicznych na świecie.

Niesamowite w IsoSpeed jest to, że nie tylko wyrównuje trasę, zapewniając sprawną jazdę, ale też ogranicza zmęczenie nierównościami, dzięki czemu zachowasz siły na dłużej.

Nowy regulowany IsoSpeed w rurze górnej w nowym Madone SLR zapewnia szeroki zakres pochłaniania nierówności, który możesz dostosować wedle uznania. W porównaniu z obecnym modelem, Madone SLR pochłania o 17% więcej nierówności przy najmiększym ustawieniu i jest o 21% sztywniejszy w najtwardszym ustawieniu.

Regulowany IsoSpeed w rurze górnej wyposażony jest również w system tłumienia poprawiający stabilność poprzez płynny i kontrolowany powrót. W nowym Madone SLR siła powrotu jest o 13% niższa niż w obecnym modelu.

Ponadto, dzięki temu, że regulowany IsoSpeed w rurze górnej jest ułożony poziomo i nie ogranicza go długość rury podsiodłowej, oferuje prawie identyczne wartości pochłaniania wstrząsów we wszystkich rozmiarach ramy. Niezależnie od wymiarów Twojego roweru, skorzystasz w pełni z szerokiego zakresu pochłaniania wstrząsów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o procesie projektowania i technologiach w nowym Madone SLR? Zapoznaj się ze szczegółowym dokumentem technicznym pod poniższym linkiem:

Wyjątkowo lekkie włókno węglowe OCLV Serii 700

Każdy model Madone SLR zbudowany jest z niewiarygodnie lekkiego i sztywnego włókna węglowego OCLV Serii 700 uformowanego w aerodynamiczne profile Kammtail Virtual Foil, które potrafią przechytrzyć wiatr. Włókno węglowe OCLV Serii 700 to najlżejsze i najmocniejsze włókno węglowe dostępne od Treka.

Niezrównana integracja

Każdy element Madone SLR to część większej całości. Wewnętrzne prowadzenie linek i przewodów, kokpit aero, ukryty maszt podsiodłowy, centrum sterowania w rurze dolnej, zintegrowane hamulce i wbudowane mocowanie dla lampki tylnej Bontrager Flare RT, a także możliwość integracji akcesoriów z przodu na mostku Blendr, wszystko to zapewnia niezrównany poziom integracji w Madone SLR.

Opcje z hamulcami szczękowymi i tarczowymi

Po raz pierwszy najlepszy rower wyścigowy dostępny jest w wersjach z hamulcami tarczowymi flat mount i hamulcami szczękowymi direct mount. Obie technologie są w pełni zintegrowane, więc niezależnie od tego, czy wolisz dopasowaną budowę lżejszych hamulców szczękowych, czy też dodatkową moc sprawnych w każdą pogodę hamulców tarczowych, zyskujesz maksymalną integrację i osiągi aerodynamiczne.

Optymalne dopasowanie i geometria

Geometrię Madone SLR opracowano z pomocą zawodowych grup Trek-Segafredo i Trek-Drops. To nowa geometria Treka, ustawiająca rowerzystę w optymalnej aerodynamicznie pozycji wyścigowej. Jest nieznacznie bardziej agresywna niż w poprzednich generacjach Madone i trafia w idealną dla większości rowerzystów równowagę między komfortem i prędkością.

Nowy dwuczęściowy mostek/kierownica aero

Madone SLR wyposażony jest również w nowy dwuczęściowy zestaw mostka/kierownicy aero. Dzięki niemu rowerzyści zyskują większą wszechstronność w zakresie rozmiarów wspornika i ramy, a także możliwości obrócenia kierownicy; bez kompromisów na w pełni zintegrowanym aerodynamicznym kokpicie.

Dzieła sztuki

Project One ICON to kolekcja wzorów malowania premium stanowiących najwyższy poziom artystycznej formy w rowerach na zamówienie. Te wyjątkowe wzory to coś więcej niż przyciągające uwagę kolory, są przepełnione teksturami, głębią i charakterem. Każdy wzór malowania ICON to przykład mistrzowskiego panowania nad farbą, które odzwierciedla pasję najbardziej doświadczonych artystów Project One. Dostępne wyłącznie dla platformy Madone SLR. Znajdź swój wzór ICON poniżej

Czarne Złoto

Metaliczne płatki czarne/złote

Z bliska wzór Czarne Złoto to klasa sama w sobie, jak smoking. Z pewnej odległości metaliczne płatki i wypukłe trójwymiarowe loga to zupełnie inny wymiar piękna.