Najlepszy kask rowerowy na Świecie dostępny w fabrykarowerów.com – Bontrager Balista

Nowe standardy kasków wyniosły Bontragera na szczyt podium

Kask Ballista MIPS otrzymał najwyższą notę od Virginia Tech Rating System

Nowe metody testowania kasków rowerowych zostały niedawno wdrożone przez inżynierów Virginia Tech oraz Insurance Institute for Highway Safety (IIHS). Listę z najwyższą notą otwiera kask Bontrager Ballista MIPS, ten sam, który możesz kupić w naszym sklepie. Standard CPSC (Consumer Product Safety Commission) czyli Komisji Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich (odpowiednik polskiego UOKiK) mie był aktualizowany przez dwadzieścia lat i z wielką przyjemnością przyklaskujemy misji rozwoju procedury i techniki testowania kasków przez Virginia Tech. Kaski będą w dalszym ciągu testowane a ich wyniki klasyfikowane.
for Pełną listę wyników testów kasków znajdziesz na stronie Vrginia Tech.

Najważniejszym jednak dla Ciebie jest to, żeby nosić kask podczas każdej jazdy. Nie ważny dystans, nieważna dyscyplina – kask jest po to, aby chronić. Wierz w to, pewność siebie wiedząc jak wysoko został oceniony kask Ballista MIPS przez Virginia Tech. To ważne dla Bontragera, aby każdy nowy kask zapewniał sprawdzoną ochronę swojemu użytkownikowi.

Poniżej znajdują się linki do najnowszych artykułów dotyczących rynku kasków rowerowych z których dowiesz się, jak dynamicznie się on zmienia (tylko w j. angielskim)

IIHS YouTube
Virginia Tech
IIHS
NBC News
Forbes
Bloomberg
CyclingTips
BikeRadar
Peloton
Bicycling
BRAIN