Marka Manaslu Outdoor dostępna w fabrykarowerów.com

NOWA MARKA W FABRYKAROWERÓW.COM

JEDEN PRODUKT ALE NIEZWYKLE WAŻNY DLA KAŻDEGO ROWERZYSTY CZY KOLARZA.

Marka Manaslu Outdoor została stworzona z myślą o profesjonalnej ochronie skóry dla ludzi aktywnych. Jako pierwsza, wprowadziła na rynek techniczny krem ochronny dedykowany osobom, których skóra narażona jest na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, szczególnie podczas uprawiania aktywności sportowych.

Krem Extreme Outdoor SPF50 chroni naszą skórę przed działaniem długotrwałej ekspozycji na promieniowanie słoneczne, niskiej i ujemnej temperatury, wiatrem, deszczem, jak również pomaga dostosować się skórze do zmiennych warunków. Dzięki zastosowaniu naturalnych składników aktywnych kremy jednocześnie chronią, ale również pielęgnują oraz regenerują nasza skórę już podczas aktywności.

Dzięki zastosowaniu w kremie Extreme Outdoor SPF 50 między innymi masła kokum, wosku candelila oraz wyciągu z mchu Physcomitrella patens MossCellTec™ No. 1 oraz odpowiedniej technologii produkcji krem tworzy na skórze ochronną membranę, która utrzymuję się na skórze do 12H, przez co nie trzeba powtarzać aplikacji. Co ważne, krem nie bieli oraz nie brudzi ubrań i jest odporny na ścieranie mechaniczne.

Krem Extreme Outdoor SPF50 został uznany za najlepszy produkt dla aktywnych roku 2020 w plebiscycie Pereł Rynku Kosmetycznego, dodatkowo zdobył nagrodę w kategorii Innowacja Roku.

Marka Manaslu Outdoor to kosmetyki dla świadomych i aktywnych fizycznie osób pragnących naturalnej i skutecznej ochrony skóry. Kremy nie zawierający drażliwych substancji chemicznych. Produkty są odpowiednie dla wegan ponieważ nie zawierają składników odzwierzęcych i są odpowiednie zarówno dla kobiet i mężczyzn.

***** Pytania prosimy kierować wyłącznie u nas na miejscu, mailem lub telefonicznie w godzinach naszej pracy.
_____________________
Godziny pracy:
pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep: 536406462
Serwis.: 505700393
Bike Fitting: 609225353

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com

Strona główna


Fabrykarowerow.com
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

PEŁNA NAZWA FIRMY:
Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991