Madone SLR 6 Disc

Madone SLR 6 Disc

26 499,00 zł – 29 199,00 zł Model 24123
Madone SLR 6 Disc definiuje nowy poziom najwyższej jakości roweru wyczynowego, dzięki zapewniającej większy komfort jazdy regulowanej rurze górnej IsoSpeed, wyposażonej w suwak umożliwiający precyzyjne dostosowanie ramy do indywidualnych potrzeb. Wyczynowe podzespoły i koła, hydrauliczne hamulce tarczowe, nieograniczone możliwości regulacji oraz najlżejsza w naszej ofercie rama z włókna węglowego OCLV z serii 700 sprawiają, że jest to optymalny wybór dla każdego, kto chce powiększyć swoją kolekcję pucharów i medali.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz prędkości, niskiej masy, aerodynamiki i dodatkowej siły hamowania oraz prześwitu na opony zapewnianych przez hydrauliczne hamulce tarczowe oraz niezniszczalnego napędu o wyczynowych parametrach, który nie zawiedzie Cię nawet podczas najcięższych treningów.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV z serii 700 z technologią Kammtail Virtual Foil i zapewniającą większy komfort jazdy regulowaną rurą górną IsoSpeed, widelec z włókna węglowego KVF pod hamulce tarczowe, regulowana aerodynamiczna kierownica i mostek, napęd Shimano Ultegra 2×11, koła Bontrager Aeolus Comp Disc z obręczami przystosowanymi do zastosowania bezdętkowego, maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją oraz hydrauliczne hamulce tarczowe flat mount Shimano Ultegra.
Ostatnie słowo

Ułożenie włókna węglowego OCLV Serii 700 opracowane specjalnie dla Madone z myślą o właściwościach aerodynamicznych, niskiej masie i najwyższej klasy charakterystyki jazdy. Aerodynamiczna rama, hydrauliczne hamulce tarczowe i napęd gotowy na wyścigi czynią ten rower najszybszym sposobem na dotarcie na podium.
Przegląd
2019 Madone Tech Video
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Najszybsza jest jeszcze szybsza — nowa rama Madone SLR po modernizacji jest najbardziej aerodynamiczną ramą w historii
Regulowany rozdzielacz IsoSpeed w rurze górnej pozwala dobrać stopień pochłaniania nierówności i jest zabezpieczony elastomerem, więc nawet przy najbardziej miękkim ustawieniu nie będziesz skakać po drodze.
Hamulce tarczowe zapewniają lepszą skuteczność hamowania i dodatkowy prześwit na szersze i stabilniejsze opony
Oddzielna kierownica i wspornik z aerodynamiczną płytką czołową z włókna węglowego zapewniają rozbudowaną możliwość regulacji, bez kompromisów na właściwościach aerodynamicznych.
Maszt podsiodłowy Madone z mikroregulacją ma wbudowane mocowanie na światło tylne Bontrager Flare RT