Madone ProjecOne


Trek do szosy ma trzy oblicza: Madone – aeorodynamiczną, Emondę – super lekką, Domane – komfortową, wszystkie trzy modele dostępne są w programie ProjecOne czyli pełnej indywidualizacji roweru, a także doboru jego wymiarów i akcesoriów w 100% indywidualnie.

Indywidualizowany

Spotykamy się na drogach i szlakach. Jeździmy, ścigamy się, trenujemy. Robimy to wszystko nie jako anonimowi rowerzyści, ale indywidualiści. Jednoczy nas pasja, ale wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Project One składa temu hołd.

Zaprojektuj każdy, najmniejszy nawet, detal wymarzonego roweru, a my tchniemy w tę wizję życie. Stworzymy Twój rower tak, jak konstruujemy każdy rower w ramach Project One: z poświęceniem i starannością, na które stać tylko najbardziej doświadczonych konstruktorów rowerów i artystów.

Kiedy jedziesz na swoim rowerze Project One, siedzisz na czymś stworzonym ręcznie przez kogoś, kto chciał Cię zauroczyć, kogo pochłonęła Twoja wizja. To jedyna osoba na świecie, która pokochała ten rower przed Tobą.

Odbiór w fabryce Trek

Każdy rower Trek na specjalne zamówienie jest absolutnie wyjątkowy i taki sam powinien być moment, kiedy zobaczysz go po raz pierwszy. Teraz otwieramy się przed Tobą, dzięki czemu zobaczysz, co naprawdę znaczy rower na zamówienie.
Dowiedz się więcej
Project One Ultimate

Parametry Project One Ultimate są bardzo proste: po prostu ich nie ma. Jeśli o czymś marzysz, my możemy to urzeczywistnić–nawet jeśli oznacza to opracowanie nowego malowania specjalnie dla Ciebie. Project One Ultimate to nasze „tak” dla każdego pomysłu. Opcje są naprawdę nieograniczone.

Trek jest marką numer jeden w świecie rowerów sportowych. Nasz dział badawczo-rozwojowy jest najlepszy na świecie i ma tylko jeden cel: aby każdy z naszych rowerów szosowych, od ręcznie budowanych maszyn wyścigowych aż do wyszukanych modeli z aluminium, był absolutnie najlepszy w swojej klasie. Poczujesz różnicę, od pierwszej jazdy aż do podium.

Madone

Lepiej być nie może. Madone 9.9 to koniec poszukiwań najwyższej klasy super-roweru. Postawili na niego zawodowcy z Trek-Segafredo i nie bez powodu: zaawansowana, szosowa charakterystyka aerodynamiczna, niska masa, najwyższej klasy osprzęt i najlepsza jakość jazdy.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie idziesz na kompromisy. To nasz najszybszy i najbardziej aerodynamiczny rower szosowy w historii, który sprawdzi się idealnie w przypadku rowerzystów pragnących wyłącznie najlepszych osiągów, dzięki którym zyskają każdą możliwą przewagę na szosie.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 600 z aerodynamicznymi rurami Kammtail Virtual Foil i wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, w pełni zintegrowana kierownica/mostek z włókna węglowego OCLV, koła pod opony typu clincher z włókna węglowego 50 mm Aeolus 5 D3, sterowany elektronicznie napęd oparty w całości na grupie Shimano Ultegra Di2 i siodełko Montrose Pro z szynami z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Najlepszy. El mejor. Le meilleur. Prawda jest jedna, niezależnie od języka. Madone 9.9 trafia za trzy – aerodynamiką, niską masą i jakością jazdy, a to wszystko dopełnia osprzęt, który jest, po prostu, najlepszy.

Dlaczego uwielbiamy

To punkt odniesienia dla rowerów wyścigowych – prędkość, niska masa i aerodynamika w jednym. Konkurencja nie ma szans.
Teraz też możesz mieć dokładnie taki sam rower jak zawodowcy
Wygląda jakby mógł pokonać motocykl, a z odpowiednimi nogami, może i dałby radę
Nie tylko my go kochamy: Madone uzyskał maksymalną liczbę punktów i liczne nagrody „Rower Roku” od najbardziej uznanych publikacji
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One