Kosmetyki Sportique dla osób uprawiających sport.

Sportique

Marka SPORTIQUE powstała dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, które chcą mieć pewność, że używają najwyższej jakości, zdrowych i skutecznych produktów do ciała.
Pasja

Sport jest naszą pasją. Naszym celem jest dostarczanie produktów opartych na naturalnych składnikach wspomagających wydajność podczas wysiłku fizycznego , zapobiegających kontuzjom, przyspieszających regenerację mięśni i skóry oraz produktów do codziennej higieny i pielęgnacji osób aktywnych fizycznie. Odpowiadamy na potrzeby różnych dyscyplin sportowych , także Twojej ulubionej dyscypliny.
Natura

Naszym zadaniem jest wspomaganie zdrowego stylu życia. Każdy produkt Sportique jest efektem poszukiwań właściwości leczniczych płynących z natury. Stosujemy składniki roślinne znane od setek lat z właściwości odżywczych, przeciwzapalnych, kojących i regenerujących. Nie używamy pochodnych ropy naftowej i siarczanów, toksycznych konserwantów ani przeciwutleniaczy. Nie stosujemy parabenów, PPG, PEG, DEA, TEA. Produkty Sportique nie zawierają tłuszczów zwierzęcych. Nie używamy aluminium, glinu, akrylanów, sztucznych barwników, benzofenonów, bronopolu, karbomerów, cyklometikonu, diazolidynylanu mocznika, ditlenku krzemu, talku, triklosanu.
Innowacja

Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszych produktów w 2007 roku marka Sportique stale udoskonala produkty współpracując ze sportowcami, trenerami, specjalistami z dziedziny medycyny. W ciągu 7 lat marka Sportique wprowadziła produkty w ponad 40 krajach zdobywając zaufanie środowiska sportowego.

Pytania prosimy kierować na adres mail lub telefonicznie
info@fabrykarowerow.com / 536 40 64 62