Kolejne foty na naszym profilu facebook Trek Emonda w wersji Albert Contador

Émonda Alberto Contador Grand Tour Celebración

Zdobycie potrójnej korony wyścigów Grand Tour to prawie niemożliwe osiągnięcie. Kto wygra Tour, Giro i Vueltę staje się legendą, a Alberto Contador wciąż ściga się jako członek tego elitarnego klubu mistrzów wszechczasów. Ma wielki wpływ na peleton i niezrównaną zdolność do inspirowania.

Choć wszystkie, Tour de France, Giro d’Italia i Vuelta a España, mają ostre zjazdy, ciężkie podjazdy, a także wymagają niewiarygodnej wytrzymałości psychicznej, to są to jednak trzy różne wyścigi. Każdy ma własną naturę, a także wyjątkowe przeszkody na drodze do wygranej. Zwycięzcy wszystkich trzech ucieleśniają postać mistrza peletonu—kolarza tak wszechstronnego, jak i silnego.

Jako że Contador dołącza w tym sezonie do Trek-Segafredo, przygotowaliśmy specjalną edycję roweru, która ilustruje jego niesamowite osiągnięcie. Teraz, przez krótki czas, ten wyjątkowy model Émonda dostępny jest w Project One.

Malowanie Alberto Contador Grand Tour Celebración to misterne przedstawienie słynnych obiektów znanych z każdego z Grand Tourów i miasteczka rodzinnego Contadora, czyli Pinto w Hiszpanii. Biały bazowy kolor z dodatkiem złotej perły uzupełniają akcenty czerwieni, żółci i różu, a zatem kolory koszulek lidera wszystkich trzech Wielkich Tourów.

Zamów ją a dodatkowo dopasujemy ją do Ciebie pod względem budowy twojego ciała, ograniczeń ruchowych, proporcji, dysproporcji wymiarów itd

Więcej informacji
info@fabrykarowerow.com / 536 40 64 62