Kolejna odsłona Trek Chackpoint SL 5 w fabrykarowerów.com

Trek Chackpoint 5 SL.

To już kolejna nasza odsłona tego modelu, zmieniliśmy w nim ogumienie na WTB z klasyczny beżowym paskiem, owijkę korkową, maszt sztycy podsiodłowej na karbonowy, siodło na męskie i kiewrownicę – różnica tego modelu między męskim, a damski jest tylko na siodełku i węższej kierownicy, więc panowie lubiący odważne kolory mogą poeksperymentować.
Na koniec złoty łańcuch KMC i pedała Speedplay​.

Kilka zadań o samym rowerze

Rowery na szuter można stosować wszędzie, na asfalcie i poza nim. Cechy, takie jak hamulce tarczowe, dodatkowy prześwit umożliwiający zastosowanie szerszych opon oraz wygodna geometria gwarantują gotowość tych rowerów na każde wyzwanie, czy to w wymagającym terenie, czy podczas zimowych wypraw. To rower idealny, gdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi Cię droga, ale wiesz, że potrzebujesz roweru, który Cię tam dowiezie.

Checkpoint SL 5 to rower szutrowy z włókna węglowego na niesamowite przygody w każdym terenie. Wyposażony jest w napęd w pełni oparty na Shimano 105 i hydrauliczne hamulce tarczowe, ale naprawdę wyróżnia go lekka rama z włókna węglowego OCLV z IsoSpeed – rozdzielaczem w punkcie łączenia rury górnej/rury podsiodłowej, który zapewnia lepsze pochłanianie wstrząsów w trudnym terenie, dzięki czemu zachowasz siły na dłużej.

_______________________________

Pytania prosimy kierować:

Częstochowa ul. Łódzka 52

sklep / serwis / wypożyczalnia
tel. 536406462
mail. info@fabrykarowerow.com / serwis@fabrykarowerow.com

fizjoterapia / fitting
tel. 609225353
mail. fitting@fabrykarowerow.com

Zapraszamy
Częstochowa ul. Łódzka 52
tel. 536406462
info@fabrykarowerow.com

Zapraszamy!