Koła Bontrager MTB dostępne w fabrykarowerów.com od ręki – cała kolekcja.

Nic tak nie odmienia roweru jak nowe koła. Sprawdzone, mocne i nieugięte, zestawy kół Bontrager zrodziły się na szlaku i stworzone są z myślą o latach ciężkiej jazdy. Wybierz dowolne z naszych najwyższej jakości kół, odpowiednie do twojego stylu i rozwiń swoje umiejętności.

Program ochrony kół Carbon Care

Pewność włókna węglowego

Oprócz samej ramy roweru, nic nie ma większego wpływu na to jak jeździ Twój rower niż koła. Udoskonalenie roweru poprzez założenie kół z włókna węglowego to najszybszy, najprostszy i najskuteczniejszy sposób na poprawę jakości jazdy Twojego roweru, tak górskiego, jak i szosowego.

Koła z włókna węglowego Bontrager dają Ci przewagę aerodynamiczną na szosie, odchudzają rower na szlaki i znacznie poprawiają responsywność, a to wszystko bez uszczerbku na wytrzymałości.

Chcemy byś czuł się tak pewnie z zakupem, jak my z naszym produktem. Dlatego przy zakupie każdego koła z włókna węglowego oferujemy Program ochrony kół Carbon Care. Program opiera się na prostej zasadzie: w mało prawdopodobnym przypadku, że uszkodzisz koła w włókna węglowego Bontrager w przeciągu dwóch pierwszych lat od zakupu, naprawimy lub wymienimy je za darmo. Będziemy również zapewniali ochronę po upływie okresu dwóch lat od pierwszego zakupu, oferując znaczne zniżki na odtworzenie lub wymianę wszystkim pierwszym nabywcom kół z włókna węglowego Bontrager niezależnie od daty zakupu. Program obejmuje koła z włókna węglowego Bontrager montowane fabrycznie na rowerach, jak również koła kupione oddzielnie, i nic to nie kosztuje oryginalnego nabywcy.