Kiedy zrobić serwis roweru

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu w sezonie jesienno-zimowym.
To najlepszy czas dla Twojego roweru ze względu na:
– przygotowanie go do kolejnego sezonu
– sprawdzenie go po sezonie
– zabezpieczeniu go przed zimą

NIE JESTEŚMY W STANIE WSZYSTKICH OBSŁUŻYĆ W OKRESIE ( KWIECIEŃ, MAJ ) OKRES OCZEKIWANIA WYDŁUŻA SIĘ DO NAWET KILKU MIESIĘCY

Nasz serwis dysponuje ponad 400 narzędziami do pracy przy każdym rodzaju roweru. Posiadamy specjalistyczne urządzenie ENDURO do ściągania i zakładania łożysk ceramicznych i maszynowych. Posiadamy adaptery do kół, supportów, sterów i do wszelkich systemów zawieszeń.
Świadczymy pełną gamę profesjonalnych usług serwisowych.
SHIMANO autoryzowany serwis Shimano
SRAM autoryzowany serwis SRAM
Ceramicspeed autoryzowany serwis CeramicSpeed
O-symetric autoryzowany serwis O-Symetric
speedplay autoryzowany serwis Speedplay
BONTRAGER autoryzowany serwis części Bontrager
BOSCH autoryzowany serwis Bosch – serwisujemy rowery elektryczne i ze wspomaganiem elektrycznym.
Pracujemy tylko na oryginalnych częściach Shimano, SRAM, Campagnolo. Korzystamy z najlepszych na świecie narzędzi Park Tool, elektronarzędzi SKIL i smarach MorganBlue.
Jesteśmy autoryzowanym serwisem amortyzatorów FOX, Manitou, RockShox

Fabrykarowerów.com informuje rowerów nie przyjmujemy z wyprzedzeniem, umawiamy się na konkretny termin dostarczenia do nas i odbioru, jeżeli spóźnimy się z realizacją zamówienia z przyczyn od nas zależnych fabrykarowerów.com pokrywa koszt naprawy bez kosztów części, jeżeli klient spóźni się z odbiorem roweru koszt magazynowania wynosi 89 zł za dobę.
Dodatkowo informujemy że istnieje możliwość dostarczenia roweru do domu koszt na terenie miasta Częstochowy 59 zł, poza Częstochowę każdy km 2zł brutto

Co sprawia, że narzędzia Park Tool są wyjątkowe?
Dlaczego nasze narzędzia są wybierane częściej od innych?
Poznaj 10 powodów, dla których mechanicy na całym świecie wybierają je na pierwszym miejscu:

1. Mamy najbardziej kompletną linię narzędzi w całej branży. Ponad 400 narzędzi do pracy przy każdym rodzaju rowerów, wymagającym jakiegokolwiek postępowania, naprawy lub konserwacji.
2. Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje do tworzenia najwyższej jakości produktów, przy wykorzystaniu najlepszych możliwych materiałów, projektów i procesów tworzenia.
3. Personel składający się z grupy doświadczonych i utalentowanych naukowców oraz inżynierów. Ich celem jest tworzenie najlepszych narzędzi rowerowych na świecie.
4. Relacje z prawie każdym producentem komponentów w branży, zapewniają stałe i terminowe aktualizację oraz nowe wersje narzędzi.
5. 80 % produktów, wytwarzanych w kraju producenta (USA) dzięki temu możliwa jest stała i precyzyjna kontrola jakości produktów.
6. Edukacja. Oferujemy pomoc i doradztwo w naprawie w wielu różnych formach. Naszych własnych instrukcjach naprawy (The Big Blue Book of Bicycle Repair), The Park Tool School, instruktażowych filmach online oraz seminariach. A także nasz personel jest zawsze dostępny i chętny by odpowiedzieć na pytania.
7.Zaangażowanie we wsparcie branży poprzez sponsoring imprez, zespołów oraz wielu organizacji.
8.Wieloletnia historia. Od 50 lat na rynku!
9. Pełna lista części zamiennych do prawie wszystkiego co kiedykolwiek zrobiliśmy.
10. Kochamy narzędzia oraz rowery! To wszystko co robimy i świetnie się przy tym bawimy.
Zbudowaliśmy to, co według nas pozwoli nam być najlepszą marką w branży narzędzi do rowerów. Dziękujemy za lojalność naszych Klientów i nie możemy doczekać się kolejnych narzędzi tworzonych z myślą o Was.