Kask szosowy Bontrager Velocis MIPS – cała kolekcja dostępna w fabrykarowerow.com


Kask rowerowy odgrywa jedną z najważniejszych ról. Dlatego dbamy o każdy projekt, począwszy od aerodynamicznych szosowych kasków rowerowych, po trwałe górskie kaski rowerowe oraz stylowe kaski do jazdy po mieście. Dodatkowo, dzięki naszej powypadkowej gwarancji wymiany bezpłatnie wymienimy Twój kask, jeśli w pierwszym roku użytkowania dojdzie do wypadku.

Nasz najbardziej innowacyjny kask dla zapalonych rowerzystów poszukujących maksymalnego chłodzenia i przewagi aerodynamicznej.

Our Velocis MIPS road bike helmet pairs pro peloton performance with all-day riding comfort. This premium cycling helmet is super light and sleek, allowing you to go faster and stay cool, so you can turn up the jets without overheating.

MIPS (Multi-directional Impact Protection System) was developed by brain surgeons and scientists to help reduce rotational forces on the brain caused by angled impacts to the head.
Szczegóły produktu

MIPS Brain Protection System
The Boa® System lets you easily secure and adjust helmet fit with one hand
Internal, recessed channels move airflow over your head to keep you cool and dry
37.5® fit pads pull moisture away from your skin to help maintain ideal comfort
Sunglass port allows easy access to securely store glasses when not in use
Viper Red, White, and Visibility Yellow colorways come with Team Trek-Segafredo sticker kit
Includes removable NeoVisor for all the benefits of a cycling cap without extra bulk
Crash Replacement Guarantee provides free helmet replacement if involved in a crash within the first year of ownership

Kask szosowy Velocis MIPS

Nasz najbardziej innowacyjny kask dla poważnych rowerzystów, który zapewnia maksimum chłodzenia i aerodynamiczną przewagę.

Wyższy poziom ochrony

Stworzony na podstawie wieloletnich badań MIPS ma na celu wspomóc własną zdolność mózgu do ochrony i zapewnia lepszą ochronę w przypadku ukośnych uderzeń w głowę.

Po prostu dopasowany

Najlepiej dopasowane kaski właśnie stały się lepsze dzięki systemowi zamknięcia BOA, który pozwala rowerzystom łatwo założyć i dopasować kask za pomocą jednej ręki.

Chłodna głowa wygrywa

Połączenie najlepszej wentylacji ze sprawdzoną w tunelu aerodynamicznym opływową konstrukcją przekłada się na lekki kask, szybszy niż większość tradycyjnych kasków aero i znacznie chłodniejszy.

Zdarza się najlepszym

Wróć na rower, korzystając z bezpłatnej wymiany każdego kasku, który uczestniczył w wypadku w przeciągu pierwszego roku posiadania. Skontaktuj się po prostu z Bontrager lub lokalnym sprzedawcą.