Kask na rower Bontrager

Kask rowerowy odgrywa jedną z najważniejszych ról. Dlatego dbamy o każdy projekt, począwszy od aerodynamicznych szosowych kasków rowerowych, po trwałe górskie kaski rowerowe oraz stylowe kaski do jazdy po mieście. Dodatkowo, dzięki naszej powypadkowej gwarancji wymiany bezpłatnie wymienimy Twój kask, jeśli w pierwszym roku użytkowania dojdzie do wypadku.

Kask szosowy Bontrager Velocis MIPS

899,00 zł Model 14896

Chłodny i aero
Nasz kask szosowy Velocis MIPS łączy w sobie cechy cenione przez kolarzy z peletonu zawodowego i komfort niezbędny podczas całodniowych wypraw. Ten wysokiej jakości kask rowerowy jest wyjątkowo lekki i elegancki. Umożliwia szybszą jazdę w bardziej komfortowych warunkach — teraz możesz włączyć dopalacze bez obawy o przegrzanie.

System MIPS („Multi-directional Impact Protection System”) został opracowany przez neurochirurgów i naukowców, a jego celem jest ograniczenie sił obrotowych oddziałujących na mózg w przypadku ukośnych uderzeń w głowę.
Główne cechy

System ochrony mózgu MIPS
System Boa® umożliwia rowerzystom zapięcie i dopasowanie regulacji kasku w prosty sposób, jedną ręką.
Wewnętrzne kanały umożliwiają przepływ powietrza nad głową, dzięki czemu głowa nie przegrzewa się i nie poci
Wkładki dopasowujące 37.5® odprowadzają wilgoć z powierzchni skóry, zapewniając idealny komfort
Miejsce na okulary słoneczne umożliwia bezpieczne przechowywanie okularów, gdy nie są używane
Kaski w kolorach Viper Red, White i Visibility Yellow dostępne są z zestawem naklejek Team Trek-Segafredo
Kask wyposażony jest w zdejmowaną osłonę NeoVisor, zapewniającą wszystkie korzyści czapeczki rowerowej bez dodatkowego obciążenia
Gwarancja wymiany w razie wypadku oznacza darmową wymianę w ciągu pierwszego roku od daty zakupu w razie uszkodzenia kasku wskutek wypadku

Szczegóły

Materiał wykonania okładziny
Woven Synthetic with 37.5