Już czas rozejrzeć się na wspaniałymi prezentami

Podaruj tej zimy prezenty, które pozwolą obdarowanym robić to, co naprawdę kochają. Znajdzie się tu prezent od firmy Garmin dla każdego: dla amatorów biegania, jazdy na rowerze, golfa, podróżowania i spędzania czasu w powietrzu, na wodzie i na lądzie.

Urządzenia noszone na ciele dla każdego

Mamy w ofercie urządzenia noszone na ciele dla każdego — dosłownie dla każdego. Tego roku wybierz upatrzone urządzenie do biegania, jazdy na rowerze, gry w golfa, eksploracji, pilotowania, żeglowania lub jazdy samochodem.

Zmotywuj dzieci do ruchu

vívofit® jr. 2 to monitor aktywności stworzony dla dzieci, z pomocą którego dzieci mogą brać udział w ekscytujących przygodach dostępnych w dedykowanej aplikacji. Natomiast rodzice mogą monitorować ich aktywność, przydzielać zadania i wpajać dziecku zdrowe nawyki.

Dla zapalonych kolarzy

Jedź dłużej i utrzymaj łączność z licznikiem rowerowym GPS Edge 1030. Licznik jest wyposażony w funkcję Trendline™ do wyznaczania tras według popularności, funkcję komunikacji między rowerzystami oraz funkcję rzucania sobie wyzwań dzięki nowo zaktualizowanej wgranej funkcji Strava Live Segments.