Jeźdź z włączonymi światłami w dzień i w nocy

Światła do jazdy w dzień są znacznie jaśniejsze od tych, których używa się w nocy, aby dać kierowcom więcej czasu na reakcję. Światła do jazdy w dzień Bontrager są widoczne w zakresie odległości od 400 m do 2 km w ciągu dnia, w zależności o wybranego modelu światła. Podążając za sukcesem wielokrotnie nagradzanego światła tylnego Flare R Bontrager stworzył nową serię kompaktowych świateł dedykowanych do użytku w ciągu dnia:

Ion 350 T / Ion 350 RT

Zgrabne, lekkie i proste w obsłudze światło Ion 350 R jest o połowę lżejsze niż konkurencyjne produkty. Dostępne również w wersji z obsługą zdalną (Ion 350 RT), oba światła sa widzialne w ciągu dnia z odległości do 1000 m.

Ion 800 R / Ion RT

Wykorzystując sukces poprzedniej wersji mondelu Ion 700, nowy model Ion 800 oferuje zwiększoną moc, dzienny tryb migotania, oraz konfigurację wł./wył. Z płynnym przejściem z silnego w słaby snop światła. Widoczne z odległości 2 km w warunkach dziennych światło, to naturalnie podniesienie poprzeczki w świecie świateł przednich, a biorąc pod uwagę jego cenę, naprawdę trudno jest się mu oprzeć.

Światła te, to również wprowadzenie w świat zdalnej obsługi elektronicznych akcesoriów rowerowych.

Zobacz formularz zamówień TW: Elektronika i zamów światła już dziś!

Transmitr to system zdalnej obsługi działający w protokole ANT+ i pozwalający kontrolować światła przednie i tylne: włączać, wyłączać, przełączać między trybami a nawet sprawdzić stan baterii. A wszystko za pomocą wygodnego pilota montowanego na kierownicy.

Transmitr ułatwia:

Włączaj i wyłączaj światła w wygodny sposób za pomocą pilota zamontowanego na kierownicy. Koniec ze ślepym gmeraniem przy tylnym świetle podczas jazdy.
Przełączaj pomiędzy trybami w zależności od potrzeb. Mocna wiązka wtedy, kiedy jej potrzeba oraz słabsza wiązka czy migotanie, które zaoszczędzi zużycie baterii – wszystko dobrane do pasujących warunków.
Szybkie naciśnięcie głównego przycisku spowoduje włączenie trybu najsilniejszej wiązki, kolejne naciśnięcie przełączy do poprzedniego trybu.
Transmitr może zostać skonfigurowany z wieloma światłami Flare RT tak, aby działały ajko kierunkowskazy, co w jasny sposób wyrazi Twoje intencje na drodze.
Miej na uwadze innych użytkowników drogi i dostosuj moc świateł w mgnieniu oka.

Zestaw Transmitr zawiera pilot Transmitr, oraz światła Ion 700RT i Flare RT. Światła Transmitr zaprojektowane zostały na bazie naszych popularnych świateł 700R oraz Flare R. Modele Transmitr można rozpoznać po ich czarnym kolorze, logo Transmitr oraz znaczniku „RT” w nazwie. Ustawienie i sparowanie systemu jest łatwe i intuicyjne.