Idealny rower górski za 1999 zł dla pań i panów

TREK z fantastycznymi technologiami w budżecie dla każdego ceny od 1999 zł – możesz go mieć u nas za 39,98 zł miesięcznie ( 50Rat x 0% ) – o szczegóły pytaj się u nas.

Kilka zdań o samym rowerze – dwie wsje damskie i męskie:

Dobrze jest sprzedawać produkty z najwyższej półki, ale ten biznes napędzany jest przede wszystkim przez produkty oferowane w dużych ilościach. W obszarze podstawowych modeli rowerów górskich panuje spora konkurencja, więc unowocześniliśmy Marlina, aby pomóc Ci być zawsze o jeden krok do przodu.
Marlin utrzymuje się w sferze umiarkowanych cen, ale oferuje cechy i osiągi rowerów ze znacznie wyższej półki cenowej. Pierwszym takim elementem jest nowa, szybsza rama Alpha Silver Aluminium, która pod względem geometrii i wagi przypomina swojego bardziej wyścigowego „bliźniaka”, model X-Caliber. Nowa rama ma elegancki kształt rur, a wszystkie linki i przewody, w tym przerzutek i tylnego hamulca, są poprowadzone w uporządkowany sposób.

Kolejnym elementem jest regulowana sztyca kompatybilna ze specjalnymi wewnętrznymi otworami do prowadzenia przewodów i unowocześnioną rurą podsiodłową 31,6 mm. Oprócz mocowania bagażnika teraz posiada również zintegrowany uchwyt do stojaka na dolnej rurze widełek tylnych. Z kolei Marlin 4 wykorzystuje dynamiczną ramę, dzięki czemu jest dostępny w niskiej cenie, a będąc produktem o wysokiej wydajności może konkurować z markami budżetowymi.

Z Marlinem łatwo zamontujesz dodatkowe akcesoria i zmierzysz się z każdym terenem, bez względu na to, czy będzie to przejażdżka po lesie czy eksploracja miejskiej dżungli. Ten rower świetnie spisze się zarówno na dziurawych ulicach miasta, jak i obłoconych szlakach.

Marlinowi nadal przyświeca nasza filozofia Smart Wheel Size, a dzięki 7 rozmiarom ram jest to rower dla każdego, przy każdej wysokości. Rozmiary 13,5 i 15,5 we wszystkich modelach wyposażone są w krótkie dźwignie hamulca i węższe kierownice, co ułatwia rowerzystom o mniejszych dłoniach kontrolę nad rowerem. O ile większość rozmiarów posiada 100 mm przedniego skoku zawieszenia, rozmiar 13,5 ma krótszy widelec 80 mm, który mniejszym rowerzystom pozwala usadowić się na rowerze tak, aby pedałować efektywniej. Żaden inny rower w tej cenie nie jest tak dobrze dopasowany do tak wielu rowerzystów.

Podążając za resztą naszej linii rowerów górskich, zastąpiliśmy Skye, podstawowy rower z przednim zawieszeniem, nowymi modelami Marlin dla kobiet. W wersjach 13,5 i 15,5 rowery te mają obniżony przekrok, ale poza tym cechują się tymi samymi osiągami i geometrią, co linia główna. Modele te dostępne są w różnych kolorach, a także dysponują specjalnym siodełkiem dla kobiet i węższą kierownicą, aby od początku zapewnić rowerzyście lepsze dopasowanie.