Gwarancja Trek – na całe życie !

Ograniczona gwarancja Trek Care

Mamy dla Ciebie odpowiednią ochronę

Każdy nowy rower Trek jest objęty naszą najlepszą w branży gwarancją oraz programem lojalnościowym — Trek Care. Po rejestracji roweru Trek firma Trek Bicycle Corporation udziela każdemu klientowi detalicznemu, będącemu pierwszym właścicielem roweru Trek, gwarancji na wady materiałowe i produkcyjne, jak określono poniżej:

Zacznijmy od kwestii najważniejszych
Skontaktuj się z autoryzowanym sklepem lub dystrybutorem firmy Trek, aby zgłosić reklamację. Wymagany jest dowód zakupu.
Kliknij tu

Dożywotnia
Dożywotnia na ramy dla oryginalnego właściciela (patrz poniższe wyjątki)

5 lat
Wahacze we wszystkich rowerach z pełną amortyzacją (poza modelami ram Session, Scratch oraz Slash)

3 lata
Aluminiowe ramy i wahacze modeli Session, Scratch, Slash i Ticket

2 lata
Karbonowe ramy i wahacze modeli Session i Slash
Wszystkie elementy łączące tylnego zawieszenia, w tym łożyska, łącznik wahacza i osprzęt
silnik elektryczny, kontroler oraz akumulator (2 lata lub 600 ładowań, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)
Wszystkie oryginalne widelce, części i komponenty Bontrager (z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych, takich jak opony i dętki)

1 rok
Farba i naklejki

KWESTIE NIEOBJĘTE NINIEJSZĄ GWARANCJĄ:
Normalne zużycie eksploatacyjne
Nieprawidłowy montaż
Niewłaściwa konserwacja
Montaż komponentów, części lub akcesoriów nie przeznaczonych oryginalnie lub nie pasujących do zakupionego roweru
Uszkodzenie lub awaria na skutek wypadku, nieprawidłowego użytkowania bądź zaniedbania
Stawki za robociznę przy wymianie czy zamianie części
Rowery używane w działalności komercyjnej, włączając wypożyczanie, demonstracje i floty zabezpieczenia

Niniejsza gwarancja dotyczy modeli rowerów z roku 2011 i nowszych oraz obejmuje tylko produkty marki Trek i Bontrager. Pozostałe oryginalne części i elementy objęte są odpowiednią gwarancją oryginalnego producenta. Wszelkie produkty nie wymienione powyżej nie są objęte gwarancją.

W celu ustalenia, jaka gwarancja obowiązuje w przypadku rowerów z roku 2010 lub starszych, prosimy zajrzeć do instrukcji obsługi lub skontaktować się z nami bądź z autoryzowanym sprzedawcą.

Niniejsza gwarancja całkowicie traci ważność w przypadku jakichkolwiek modyfikacji ramy, widelca lub komponentów. Niniejsza gwarancja ograniczona jest wyłącznie do naprawy lub wymiany wadliwego elementu, przy czym stanowią one jedyną rekompensatę wynikającą z gwarancji. Niniejsza gwarancja obowiązuje od daty zakupu, jest oferowana tylko oryginalnemu właścicielowi i jest nieprzenoszalna. Niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie rowerów Trek zakupionych od autoryzowanych dealerów lub dystrybutorów. Firma Trek Bicycle Corporation nie bierze na siebie odpowiedzialności za szkody wtórne i pośrednie. Niektóre państwa nie dopuszczają wyłączenia szkód wtórnych ani pośrednich, dlatego powyższe wyłączenie może Państwa nie dotyczyć. Wszelkie roszczenia z tytułu niniejszej gwarancji muszą zostać zgłoszone za pośrednictwem autoryzowanego dealera lub dystrybutora. Wymagany jest dowód zakupu. Aby zgłoszenie gwarancyjne mogło zostać rozpatrzone, rower musi być zarejestrowany w Trek Bicycle Corporation. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą podlegać dodatkowym opłatom lub ograniczeniom. Okres obowiązywania gwarancji oraz jej szczegóły mogą zależeć od typu ramy oraz od kraju. Niniejsza gwarancja nadaje Państwu określone prawa, które mogą być różne w różnych krajach. Gwarancja nie ogranicza Państwa praw ustawowych. Angielska wersja gwarancji ma moc rozstrzygającą.

TREK CARBON CARE
Wypadki się zdarzają. Wiemy, jak bardzo uwielbiacie swoje rowery Trek, i rozumiemy, jak kosztowna może być wymiana ramy lub elementu uszkodzonych w sposób nieobjęty gwarancją. Właśnie dlatego udostępniamy program Trek Carbon Care. W ramach programu możesz otrzymać zniżkę na wymianę ramy lub danego komponentu, które nie są objęte gwarancją. Skontaktuj się z lokalnym autoryzowanym dealerem.

Aby zgłosić roszczenie
Skontaktuj się z autoryzowanym sklepem lub dystrybutorem firmy Trek, aby zgłosić reklamację. Wymagany jest dowód zakupu.