Gwarancja na całe życie

Wyjaśnienie

Ograniczona gwarancja Trek Care

Mamy dla Ciebie odpowiednią ochronę

Każdy nowy rower Trek jest objęty naszą najlepszą w branży gwarancją oraz programem lojalnościowym — Trek Care. Po rejestracji roweru Trek firma Trek Bicycle Corporation udziela każdemu klientowi detalicznemu, będącemu pierwszym właścicielem roweru Trek, gwarancji na wady materiałowe i produkcyjne, jak określono poniżej:

Zacznijmy od kwestii najważniejszych
Skontaktuj się z autoryzowanym sklepem lub dystrybutorem firmy Trek, aby zgłosić reklamację. Wymagany jest dowód zakupu.
Kliknij tu

DOŻYWOTNIO
Ramy dożywotnio dla pierwszego właściciela (nie dotyczy widelców, modeli ram Session, Scratch, Slash, Ticket oraz wahaczy w rowerach z pełną amortyzacją)

5 lat
Wahacze we wszystkich rowerach z pełną amortyzacją (poza modelami ram Session, Scratch oraz Slash)

3 lata
Modele ram i wahacze Session (aluminium), Scratch, Slash i Ticket

2 lata
Ramy modeli i wahacze Session (włókno węglowe)
Silnik, sterownik oraz akumulator RIDE+ (lub 600 ładowań, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej)
Wszystkie oryginalne widelce, łączniki wahaczy, części i podzespoły firmy Bontrager (z wyjątkiem części eksploatacyjnych, takich jak
opony i dętki)

1 rok
Farba i naklejki

Ta gwarancja dotyczy modeli rowerów z roku 2011 i nowszych oraz obejmuje tylko produkty marki Trek i Bontrager. Wszelkie inne oryginalne części lub osprzęt będą objęte określoną gwarancją oryginalnego producenta. Wszelkie produkty, które nie zostały uwzględnione powyżej, są niniejszym pomijane.

KWESTIE NIEOBJĘTE NINIEJSZĄ GWARANCJĄ:
Normalne zużycie eksploatacyjne
Nieprawidłowy montaż
Niewłaściwa konserwacja
Montaż komponentów, części lub akcesoriów nie przeznaczonych oryginalnie lub nie pasujących do zakupionego roweru
Uszkodzenie lub awaria na skutek wypadku, nieprawidłowego użytkowania bądź zaniedbania
Stawki za robociznę przy wymianie czy zamianie części

Niniejsza gwarancja całkowicie traci ważność w przypadku jakichkolwiek modyfikacji ramy, widelca lub komponentów. Niniejsza gwarancja ograniczona jest wyłącznie do naprawy lub wymiany wadliwego elementu, przy czym stanowią one jedyną rekompensatę wynikającą z gwarancji. Niniejsza gwarancja obowiązuje od dnia zakupu, obejmuje wyłącznie pierwszego właściciela i nie może zostać przeniesiona na inne osoby. Niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie rowerów Trek zakupionych u autoryzowanych dealerów lub dystrybutorów. Firma Trek Bicycle Corporation nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody wtórne i pośrednie. Ponieważ niektóre kraje nie dopuszczają wyłączenia szkód wtórnych ani pośrednich, powyższe wyłączenie może nie dotyczyć danego przypadku. Wszelkie roszczenia z tytułu niniejszej gwarancji muszą zostać zgłoszone za pośrednictwem autoryzowanego dealera lub dystrybutora. Wymagany jest dowód zakupu. Aby zgłoszenie gwarancyjne mogło zostać rozpatrzone, rower musi być zarejestrowany w firmie Trek Bicycle Corporation. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą podlegać dodatkowym opłatom lub ograniczeniom. Okres obowiązywania gwarancji oraz jej szczegóły mogą zależeć od typu ramy i/lub kraju. Niniejsza gwarancja nadaje określone prawa, które mogą być różne w poszczególnych krajach. Gwarancja nie ogranicza praw ustawowych. Moc rozstrzygającą ma angielska wersja gwarancji.

W celu ustalenia, jaka gwarancja obowiązuje w przypadku rowerów z roku 2010 i starszych, prosimy zajrzeć do instrukcji obsługi lub skontaktować się z nami bądź z autoryzowanym dealerem.

TREK CARBON CARE
Czasami nie da się uniknąć wypadków i trzeba wymienić ramę lub część nieobjętą gwarancją. Dlatego stworzyliśmy program Trek Carbon Care. Wiemy, jak bardzo kochasz swój rower Trek i rozumiemy, jakim obciążeniem może być wymiana ramy lub części w przypadku uszkodzeń nieobjętych gwarancją. W ramach programu możesz otrzymać zniżkę na wymianę ramy lub określonego komponentu, które nie są objęte gwarancją. Skontaktuj się z lokalnym autoryzowanym dealerem, aby uzyskać więcej szczegółów.