Gwarancja Bontrager

Gwarancja wymiany w razie kolizji

Jeśli w ciągu pierwszego roku od zakupu weźmiesz udział w kolizji, bezpłatnie wymienimy Twój kask na nowy w ramach naszej gwarancji wymiany w razie kolizji. Wystarczy zgłosić się do nas lub lokalnego sprzedawcy z uszkodzonym kaskiem i oryginalnym dowodem zakupu oraz przedstawić szczegóły kolizji i podać adres, na który mamy przesłać nowy kask.

Gwarancja Bontrager

W Bontrager bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty i chcemy, abyś był pewny swojego zakupu. Dlatego zapewniamy ograniczoną gwarancję, obejmującą wady w wykonaniu i materiałach w przypadku markowych produktów Bontrager i Trek. Odwiedź lokalnego autoryzowanego sprzedawcę Trek, aby rozpocząć proces gwarancyjny.

Gwarancja obejmuje jedynie produkty Bontrager i Trek. Wszelkie produkty, które nie zostały tu wyraźnie wymienione, nie podlegają niniejszej usłudze gwarancyjnej.

2 lata Hamulce, kosze, komputery, błotniki, kierownice, podpórki, zapięcia, pompki, bagażniki tylne, stojaki naprawcze, widelce sztywne, siodełka, sztyce, wsporniki kierownicy, narzędzia, koszyki na bidon, koła
1 rok Odzież, torby, owijka kierownicy, rękawiczki, chwyty, kaski, oświetlenie (z wyjątkiem żarówek i baterii), obręcze, buty, opony, dętki

Gwarancja nie obejmuje:

• Normalne zużycie eksploatacyjne
• Nieprawidłowy montaż
• Niewłaściwa konserwacja
• Uszkodzenie lub awaria na skutek wypadku, nieprawidłowego użytkowania bądź zaniedbania
• Stawki za robociznę przy wymianie części

Niniejsza gwarancja całkowicie traci ważność w przypadku jakichkolwiek modyfikacji produktu objętego gwarancją. Niniejsza gwarancja jest ściśle ograniczona do naprawy lub wymiany wadliwego elementu, przy czym wspomniana naprawa lub wymiana jest jedynym środkiem zaradczym wynikającym z gwarancji. Niniejsza gwarancja obowiązuje od daty zakupu, dotyczy tylko oryginalnego właściciela i jest nieprzenoszalna. Ta gwarancja dotyczy jedynie produktów kupionych u autoryzowanego sprzedawcy lub dystrybutora. Firma Trek Bicycle Corporation nie ponosi odpowiedzialności za szkody przypadkowe lub wtórne. W niektórych państwach nie dopuszcza się wykluczania szkód przypadkowych lub wtórnych, więc powyższe wykluczenie może nie obowiązywać w takim przypadku. Dowolne roszczenie w ramach tej gwarancji musi zostać zgłoszone za pośrednictwem autoryzowanego sprzedawcy lub dystrybutora. Wymagany jest dowód zakupu. Roszczenia zgłaszane poza krajem zakupu mogą podlegać opłatom i dodatkowym ograniczeniom. Czas trwania i szczegóły gwarancji mogą się różnić w zależności od produktu i/lub kraju. Ta gwarancja daje użytkownikowi specyficzne prawa, które mogą się różnić w zależności od miejsca. Ta gwarancja nie wpływa na prawa użytkownika nadawane ustawowo.