Gotowi do jazdy – Nowe modele TREK Precaliber

Gotowi do jazdy – Nowe modele Precaliber

Przedstawiamy gamę dziecięcych rowerów Trek Precaliber z kołami 20 i 24-calowymi, zaprojektowanych z myślą o zabawie. Atrakcyjny dla dzieci wygląd i atrakcyjna dla rodziców wytrzymałość, a dodatkowo regulacja pozwalająca dostosować rower do rosnących dzieci czynią z Precaliber wszechstronny i korzystny cenowo rower. To przyjemny i mocny kompan na jazdę po uliczce pod domem, po ulicy i na ścieżce.

Młodzi miłośnicy przygód pokochają odważny wygląd i terenowe opony wyglądającego jak rower górski Precaliber, niezależnie od tego, czy jeżdżą po parku, czy też po łatwych szlakach.

Rama, widelec i wszystkie inne części zaprojektowano z myślą o natychmiastowym dopasowaniu do dzieci i dotrzymywaniu im kroku, gdy rosną. System regulowanego dopasowania Dialed Fit gwarantuje, że punkty styku z rowerem, na przykład siodełko, chwyty i pedały, są idealnie dopasowane do młodych rowerzystów.

Wszystkie wersje Procaliber zbudowano na ramie z Alpha Aluminum i wyposażono w hamulce ręczne i dwupozycyjne ramiona korby – to odpowiedź na rosnące nogi.