Garmin wprowadza nowe urządzenia rowerowe 530 i 830

Pokonaj swoje ograniczenia

Kto najbardziej korzysta na tym, że liczniki rowerowe z GPS Edge® 530 i Edge 830 z ekranem dotykowym oferują analizy Insights wspierające rozwój? Ty. Korzystaj z dynamicznego monitorowania wydajności, funkcji związanych z bezpieczeństwem, nowych pomiarów MTB i nie tylko.

WIĘCEJ;
https://explore.garmin.com/pl-PL/cycling/?utm_source=EMEA&utm_medium=email&utm_campaign=pl-PL%20Delivery%2C%20EMEA%2C%20Edge%20830%20and%20530%20Announcement%2C%2012041

Dla maniaków statystyk

Z Edge łatwo synchronizujesz wszystkie ćwiczenia — włącznie z tymi z aplikacji TrainingPeaks. Możesz nawet sprawdzić, jak Twoje ciało aklimatyzuje się do upału i wysokości¹, śledzić odżywianie i nawodnienie organizmu oraz wiele innych parametrów.

Dla rowerzystów górskich

Zintegrowane dane z aplikacji Trailforks na mapie pomogą Ci odnaleźć drogę. Nasze nowe urządzenia Edge zapewniają również pomiary MTB, które dostarczają informacje o liczbie i dystansie skoków, hangtimie i wielu innych parametrach.

Dla zawsze przygotowanych

Zadbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy, korzystając z nowego alarmu rowerowego i wiadomości grupowych², wykrywania zdarzeń³ i innych funkcji.

Więcej info: