Garmin 1030 pełna kolekcja garmin dostępna w fabrykarowerów.com

Ruszaj w trasę z Edge

Nasze liczniki rowerowe Edge® nie tylko pomogą Ci przekroczyć linię mety. Dzięki nim nasze partnerskie zespoły, takie jak BMC, mają wgląd do pełnych danych treningowych, które pomagają w zdobywaniu miejsc na podium.

Jeździj dłużej i szybciej, utrzymując łączność z licznikiem rowerowym Edge 1030 GPS. Funkcja Trendline™ wyznaczająca popularne trasy prezentuje najlepsze trasy po drogach i po bezdrożach. Komunikator dla rowerzystów3 i funkcja GroupTrack8 pozwalają utrzymywać kontakt ze znajomymi. Możesz wirtualnie konkurować ze znajomymi w serwisie Strava i przesyłać dane dotyczące treningu z aplikacją TrainingPeaks wprost do swojego urządzenia. Urządzenie Edge 1030 jest zgodne z radarem wstecznym Varia™ i inteligentnym oświetleniem rowerowym, dzięki którym jazda jest bardziej bezpieczna.

Wyznaczanie tras wg popularności
Dzięki technologii wyznaczania tras wg popularności Trendline™ można dobrze wykorzystać dane innych użytkowników dotyczące miliardów kilometrów jazdy. Gdy licznik rowerowy Edge 1030 generuje jazdę, wyszukuje najlepszą trasę — wybierając spośród dróg (i szlaków), po których najczęściej jeżdżą inni rowerzyści. Możesz pomóc ulepszyć algorytm technologii Trendline, dokładnie oznaczając swoją trasę w aplikacji Garmin Connect™ przez lub po załadowaniu. Mogą to być trasy po drogach asfaltowych, górskich, szutrowych itp., a z zarejestrowanych podczas nich danych będzie mogła skorzystać cała społeczność rowerzystów.

Partnerzy treningowi, którzy motywują do osiągania lepszych wyników
Używając zgodnego urządzenia Edge, można za pośrednictwem zintegrowanych aplikacji od partnerów firmy Garmin otrzymywać wskazówki treningowe i dodatkową motywację. Na przykład w przypadku korzystania z aplikacji Strava można pobierać trasy i segmenty, które zmienią każdą przejażdżkę w próbę pobicia własnego rekordu, a nawet rekordu innych użytkowników lub wirtualnego rekordu. Aplikacja TrainingPeaks na bieżąco monitoruje codzienne treningi — wyświetla docelową intensywność, czas trwania interwałów oraz analizę postępów w realizacji celów.