Émonda SLR 8 Disc – najlżejszy rower szosowy z hamulcami tarczowymi.

rzedstawiamy NOWOŚĆ 2019 Émonda SLR 8 Disc

Cena: 29 699,00 zł Model 25352

Émonda SLR 8 Disc to wyjątkowo lekki rower wyścigowy z osprzętem jak z zawodowego peletonu i dodatkowym usprawnieniem w postaci hydraulicznych hamulców tarczowych zapewniających lepsze hamowanie i więcej kontroli. Wykorzystuje naszą najlżejszą ramę z włókna węglowego OCLV pod hamulce tarczowe, w pełni mechaniczną grupę Dura-Ace i koła z włókna węglowego Bontrager Aeolus Pro 3 Disc.

Kolor / Viper Red/Trek White

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Doceniasz wszystkie korzyści płynące z lekkiego roweru i wiesz, że lepsze hamowanie przekłada się na szybszą i pewniejszą jazdę. Chcesz jakości jazdy, którą oferuje wyłącznie nasza najlepsza rama Émonda z najwyższej klasy mechanicznym napędem.
Użyte technologie

Nasza najlżejsza rama z włókna węglowego OCLV Serii 700, napęd w całości oparty na grupie Shimano Dura-Ace, koła z włókna węglowego Aeolus Pro 3, a do tego pewność, lepsza modulacja i sprawność hydraulicznych hamulców tarczowych flat mount w każdych warunkach.
Ostatnie słowo

Nasza najlżejsza rama w historii (665 g z malowaniem Vapor Coat), wyścigowy osprzęt jak dla zawodowców, niezrównana jakość jazdy i lepsze hamowanie z hamulcami tarczowymi flat mount. Kto powiedział, że trzeba iść na kompromisy?
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Émonda przewodzi rewolucji wprowadzania hamulców tarczowych w szosach, pokazując że przy wysiłku inżynierów można mieć superlekki rower szosowy i hamowanie w każdych warunkach.
Tak, to wyjątkowo lekki rower, ale wyjątkowo lekki rower z niezrównaną jakością jazdy, zrównoważeniem i sztywnością.
Jak każdy model Émonda, rower ten opracowano, aby był najlżejszym i najszybszym w swojej klasie, a dodatkowo przyznaliśmy mu dożywotnią gwarancję.
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One