Domane ProjecOne

Trek do szosy ma trzy oblicza: Madone – aeorodynamiczną, Emondę – super lekką, Domane – komfortową, wszystkie trzy modele dostępne są w programie ProjecOne czyli pełnej indywidualizacji roweru, a także doboru jego wymiarów i akcesoriów w 100% indywidualnie.

Indywidualizowany

Spotykamy się na drogach i szlakach. Jeździmy, ścigamy się, trenujemy. Robimy to wszystko nie jako anonimowi rowerzyści, ale indywidualiści. Jednoczy nas pasja, ale wszyscy jesteśmy wyjątkowi. Project One składa temu hołd.

Zaprojektuj każdy, najmniejszy nawet, detal wymarzonego roweru, a my tchniemy w tę wizję życie. Stworzymy Twój rower tak, jak konstruujemy każdy rower w ramach Project One: z poświęceniem i starannością, na które stać tylko najbardziej doświadczonych konstruktorów rowerów i artystów.

Kiedy jedziesz na swoim rowerze Project One, siedzisz na czymś stworzonym ręcznie przez kogoś, kto chciał Cię zauroczyć, kogo pochłonęła Twoja wizja. To jedyna osoba na świecie, która pokochała ten rower przed Tobą.

Odbiór w fabryce Trek

Każdy rower Trek na specjalne zamówienie jest absolutnie wyjątkowy i taki sam powinien być moment, kiedy zobaczysz go po raz pierwszy. Teraz otwieramy się przed Tobą, dzięki czemu zobaczysz, co naprawdę znaczy rower na zamówienie.
Dowiedz się więcej
Project One Ultimate

Parametry Project One Ultimate są bardzo proste: po prostu ich nie ma. Jeśli o czymś marzysz, my możemy to urzeczywistnić–nawet jeśli oznacza to opracowanie nowego malowania specjalnie dla Ciebie. Project One Ultimate to nasze „tak” dla każdego pomysłu. Opcje są naprawdę nieograniczone.

Trek jest marką numer jeden w świecie rowerów sportowych. Nasz dział badawczo-rozwojowy jest najlepszy na świecie i ma tylko jeden cel: aby każdy z naszych rowerów szosowych, od ręcznie budowanych maszyn wyścigowych aż do wyszukanych modeli z aluminium, był absolutnie najlepszy w swojej klasie. Poczujesz różnicę, od pierwszej jazdy aż do podium.

DOMANE

Dwie wersje Disc i tradycyjne szosowe

W Domane SLR 9 Disc nie ma miejsca na kompromisy. To nasz najwyższy model długodystansowej szosówki, wyposażony w najlepsze dostępne części. Jest gotowy na wszystko, od wyścigów po wielkie wycieczki solo na trudniejszych drogach, a to dzięki sterowanemu w pełni elektronicznie napędowi Shimano Dura-Ace Di2, kołom z włókna węglowego Aeolus 3 D3 Disc i rozdzielaczom IsoSpeed—przedniemu i regulowanemu tylnemu.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podchodzisz poważnie do jazdy szosowej i szukasz najszybszego oraz najlepszego roweru długodystansowego w naszej ofercie, czyli tego, który wygrał Roubaix i Flandrię. Nie idziesz na kompromisy. Chcesz najlepszego dostępnego Domane i nic innego Cię nie zadowoli.
Użyte technologie

Nasze najlżejsze włókno węglowe OCLV Serii 600 i rozdzielacze IsoSpeed, przedni oraz tylny regulowany. Domane SLR 9 Disc wyposażony jest w sterowany elektrycznie napęd oparty na grupie Shimano Dura-Ace Di2 zapewniający bezbłędne zmiany przełożeń, hamulce tarczowe flat mount, koła bezdętkowe Aeolus 3 D3 Disc Tubeless Ready i kierownicę z włókna węglowego Bontrager IsoCore zmniejszającą wibracje z drogi o 20% względem standardowej kierownicy z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Najlepszy długodystansowy rower szosowy w naszej ofercie, z najlepszymi częściami montowanymi na rowerach szosowych. Domane SLR 9 Disc to nasz najlżejszy i najszybszy Domane w historii. Powstał w celu podbicia Klasyków i dokładnie to zrobił.
Dlaczego uwielbiamy

Możesz wyregulować stopień pochłaniania wstrząsów swojej ramy za pomocą prostego przesunięcia suwaka.
Rower ten przekraczał metę jako pierwszy na największych jednodniowych Klasykach, w tym Paryż-Roubaix i Flandrii
Nie tylko my go kochamy: platforma Domane SLR otrzymała tytuł „Super-rower roku” od Bikeradar
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One