Dziś rowery TREK ze wspomaganiem elektrycznym PowerFly nie koniecznie dla leniwych.

TREK PowerFly
Rowery TREK Że wspomaganiem elektrycznym PowerFly nie koniecznie dla leniwych.

WIĘCEJ MOCY, WIĘCEJ ROWERU

Na bazie sukcesu Powerfly+ powstaje nowa gama rowerów z pełnym zawieszeniem, która wykorzystuje sprawdzoną terenową ekspertyzę Treka. Skok 120 mm z przodu i z tyłu czynią go jeszcze bardziej wszechstronnym, sprawniejszym i bardziej rozrywkowym.

Dzięki Powerfly+ z pełnym zawieszeniem doświadczenia z jazdy w górach są lepsze niż kiedykolwiek. Dzięki wspomaganiu elektrycznemu Bosch powstał wyjątkowo sprawny rower, który znosi granice dla twoich osiągnięć.

Płynne, kontrolowane hamowanie
Opracowany przez nas system ABP (Active Braking Pivot) zapobiega usztywnianiu zawieszenia podczas hamowania, zapewniając pewną i stabilną kontrolę.

Więcej komfortu jazdy
Przemyślana konstrukcja z funkcjami stworzonymi specjalnie dla elektrycznych rowerów górskich zapewnia niezrównany komfort jazdy i bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Kontrola i komfort
Rama aluminiowa Premium Alpha Platinum Treka oraz skok 120 mm zapewniają pełną kontrolę i przyjemność z jazdy na każdej nawierzchni.

Wydajny napęd RIDE+
Kluczowym elementem napędu RIDE+ jest wytrzymały, pewny i gotowy na jazdę górską silnik Bosch: mocowany centralnie przy wsporniku suportu, pracuje przy prędkościach do 25 km/h.