TREK DEMO DAY

Drogi Kliencie!

PIERWSZE TREK DEMO DAY 2020 W POLSCE


20-21 czerwca 2020 – sobota, niedziela od godziny 10:00 do godziny 16:00 

Testy najnowszych modeli Trek 2020 i 2021: 

– górskie ze wspomaganiem elektrycznym 

– górskie rowery wyczynowe 

– szosowe rowery wyczynowe z elektrycznymi przerzutkami na hamulcach tarczowych

 Aby wypożyczyć rower należny mieć ze sobą dwa dokumenty ze zdjęciem i kartę płatniczą na tę samą osobę, LUB jeden dokument ze zdjęciem i 12 000 zł w gotówce. Nie wypożyczamy rowerów osobom niepełnoletnim. Należy przy wypożyczeniu podpisać umowę cywilno prawną. Na jedną osobę wypożyczamy max 1 rower. Należy mieć ze sobą kask. 

Miejsce: Częstochowa ul.Słoniskiego 4 

TESTUJ NAJNOWSZE MODELE TREK 2020 i 2021

TREK SUPERCALIBER 9.8

Supercaliber 9.8 to rower do wyścigów cross country stworzony z myślą o osiągnięciu prędkości potrzebnych do stanięcia na szczycie podium Mistrzostw Świata. Wiodące w kategorii wyposażenie obejmuje dostępny tylko u nas zintegrowany damper IsoStrut i lekki widelec Fox Performance 32 Step-Cast, dzięki którym rower sprawnie pędzi po płaskim i pochłania nierówności trudniejszego technicznie terenu. Dobraliśmy do tego jedne z najlepszych części na rynku, w tym napęd SRAM GX Eagle z korbą z włókna węglowego, szersze koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite 30 oraz sztycę podsiodłową i kierownicę z włókna węglowego Bontrager.

TREK Rail 9.8

Rail 9.8 to elektryczny rower górski o dużym skoku zawieszenia, z którym szybciej dotrzesz do tego, co daje Ci najwięcej radości. Wyposażony jest w usprawniony widelec, napęd i regulowaną sztycę podsiodłową, dzięki czemu błyszczy na najbardziej zakręconych trasach. Wrażenia z jazdy na tym e-MTB nie różnią się w niczym od naszych najbardziej żywiołowych rowerów na szlaki i oferuje on identyczne technologie stworzone z myślą o szlakach. Wyróżnia się za to nowym, mocnym napędem Bosch, który pędzi na podjazdach, dzięki czemu mniej czasu się męczysz, a więcej cieszysz.

TREK Domane SLR 7

Domane SLR 7 eTap to wyjątkowo lekki długodystansowy rower szosowy z wysokiej klasy częściami stworzony do szybkiej i sprawnej jazdy. Dostajesz ramę z włókna węglowego OCLV z przednim i tylnym rozdzielaczem IsoSpeed oraz wbudowanym schowkiem, sterowany bezprzewodowo napęd SRAM Force eTap AXS precyzyjnie zmieniający przełożenia i koła z włókna węglowego OCLV.

Partnerzy: Trek Bikes, Bontrager, CeramicSpeed, SpeedPlay, Wahoo, Namedsport, BMW Frank Cars, Strażnica, przyjęcia okolicznościowe. Trek Bicycle Bontrager CeramicSpeed Speedplay Wahoo Fitness NAMEDSPORT> NAMEDSPORT Polska @bmwfrankcar Strażnica, przyjęcia okolicznościowe

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa ul. Słonimskiego 4
NIP. 949-17-31-751
tel. sklep : 536 – 406 – 462
tel. serwis : 505 – 700 – 393
tel. bikefitting : 609 – 225 – 353
mail sklep: info@fabrykarowerow.com
 
mail serwis: serwis@fabrykarowerow.com
mail bikefitting: fitting@fabrykarowerow.com
zapraszamy również na
www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
www.facebook.com/fabrykarowerow
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy już 20 czerwca 2020 r.