Czy jeśli nie jestem kolarzem, to potrzebuję ustawienia pozycji?

Czy warto robić Bike Fitting?

Czy Bike Fitting jest tylko dla profesjonalistów?

To pytania, które bardzo często pojawiają się rozmowach z klientami. Odpowiedź jest następująca – Bike Fitting jest bardzo pomocny dla każdego! Jeśli traktujesz rower jako coś więcej niż środek transportu „do sklepu po bułki”, to jak najbardziej warto zastanowić się nad ustawianiem pozycji. Rower sam w sobie i pozycja jaką na nim przyjmujemy, nie jest dla człowieka czymś naturalnym, tak jak chodzenie czy bieganie. Rower jest wynalazkiem który wymusza pewne ułożenie naszego ciała. Aby jazda na nim była bezpieczna, wygodna oraz przyjemna, musimy go dostosować jak najbardziej do siebie – tzn. do swojego ciała i możliwości jakie ono posiada.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z kolarstwem – tym bardziej warto zacząć od prawidłowych ustawień i przyzwyczajać ciało do takiej pozycji, która nie zaszkodzi po pewnym czasie naszemu zdrowiu.

Jeśli jeździsz już od dłuższego czasu i pojawiają się dolegliwości takie jak np.: bóle pleców, drętwienie rąk, ból kolan, dyskomfort okolic krocza, drętwienie stóp, ból karku/szyi , bóle bioder – to ustawianie pozycji jest szczególnie dla Ciebie.

Jeśli dodamy do tego urazy/kontuzje/wypadki/zabiegi operacyjne, które odniosłeś w swoim życiu – to Bike Fitting poprzedzony badaniem Twojego ciała wykonanym przez Michała Barczyńskiego (magistra fizjoterapii i Bike Fittera) uchroni Cię przed niemiłymi konsekwencjami. Jeśli masz pytania pisz lub dzwoń – jesteśmy do dyspozycji.
Projekt na dziś.
______________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00 / grudzień-styczeń 10:00-18:00
sobota 10:00-16:00 / grudzień- styczeń 10:00-14:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991
Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba